31-ti denní blog challenge - 9. den - Můj nejlepší kamarád

9. srpna 2014 v 1:00 | Wolf |  31 days blog challenge
Marie... just... shut up!


9. Můj nejlepší kamarád
Napsala bych o Tristianovi, o kterém jsem se již zmiňovala, ale to by nebylo fér.

Mou nejlepší kamarádkou je Maya. Poznala jsem jí tady na blogu a ještě najdete jednorázové povídky, kde jsme spolu prokecali třicet, čtyřicet komentářů. Pak jsem si s ní začala skypeovat a došlo to tak daleko, že jsem jí přiznala, že mi není sedmnáct a nejmenuji se Veronika. Jak reagovala, víte. Ale pak to vzala dobře, pak jsme se i sešli a teď můžu s jistotou říct, že ta holka je má nejlepší kamarádka, ačkoliv tvrdím, že nemám žádné přátelé. Ona mi dala hrozně moc dárků, úžasný dárek k narozeninám a celkově jí mám hrozně ráda a je to osoba, kterou jsem ve svém životě nechtěla, ale ona se prostě objevila a teď tu je. Pražačka, blondýna a ještě k tomu se maluje. Před několika lety bych se vysmála, že takovou osobu bych tak akorát přetáhla pohrabáčem. Někdy mám chuť to udělat, ale to nemusí vědět.
Ona se ke mě nikdy neotočí zády, věřím jí, že i přes drobné hádky, zůstane mou nejlepší kamarádkou. I když mám často obavy, že pro ní nejsem moc dobrá, nebo že jsem pro ní moc matoucí a ona mě nechápe. Ale je to jediná osoba v mém životě, která schvaluje mé občas úchylné nápady na RPG a která je společně se mnou i zrealizuje, je to osoba, která se mnou zůstane do půl páté ráno vzhůru, jen aby se ani jedna z nás nenudila. Je to prostě někdo, kdo tu pro mě bude pořád, i když se třeba pohádáme, nebo se nepohodneme, ona tu bude, když jí budu potřebovat. Když budu potřebovat rameno, na které se vybrečet, ona mi ho poskytne, i když si pro něj budu muset dojet do Prahy a pak už se mi plakat nebude chít. Ona je v poslední dobou jediná, která se mnou zůstává pořád. Kamarádi ze základky se se mnou už nebaví, protože mě s nimi nic nepojí, jen snad jedna holka, kterou mám taky ráda. A ona je tu pořád, i když nemá blog, nebo jsem si změnila facebook, nebo jsem jí nazvala velmi hrubě ze všeho toho vzteku a ona mi to pořád omýlá, pořád tu je. Sice jen přes facebook, jen virtuálně, ale je to někdo, na koho se můžu spolehnout. Prostě to někdo. Můj někdo. Někdo, kdo jednou bude slavnou herečkou, bude vymetat bary se svou sexy postavičkou a dokonalou tváři a bude klukům lámat srdce. Protože jestli jsem někdy někomu věřila v tom, že si splní svůj sen, byla to ona. A i když teď si za svým snem nejde z důvodu své matky, jednoho dne bude hrát v divadle na Brodwayi. Každý bude znát její jméno, každý bude vědět, kdo je ta modrooká talentovaná kráska. Jednoho dne na mě možná zapomene kvůli slávě a víte co? Já se zlobit nebudu. Naopak... budu si kupovat každé DVD s jejím filmem, nebo každé její album, což normálně nedělám, ale ona bude stále má nejlepší kamarádka a pro ní udělám cokoliv.
Takže... sakra... rozepsala jsem se. Ve zkratce... miluji jí. Jako kamarádku samozřejmě. A jako platonickou ex amazing girlfried... long story.
Doufám, že vás to nedojalo jako mě. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maya | 9. srpna 2014 v 6:21 | Reagovat

Eh...ja nevim, co rict :') tohle je to nejhezci, co o me nekdo napsal. A mas pravdu. I pres nase neshody jsi moje kamaradka a vzdycky budes. Jedna z nejlepsich :) Omlouvam se za vsechny ty doby, kdy jsem ti ublizila. S laskou Maya

2 Maya | 9. srpna 2014 v 6:21 | Reagovat

Eh...ja nevim, co rict :') tohle je to nejhezci, co o me nekdo napsal. A mas pravdu. I pres nase neshody jsi moje kamaradka a vzdycky budes. Jedna z nejlepsich :) Omlouvam se za vsechny ty doby, kdy jsem ti ublizila. S laskou Maya

3 AAngehigue | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:02 | Reagovat

Four to five portions of this juice has to be consumed each week to find the desired result.  Thus, if your muscles within the penile area are relaxed, more blood will type in the penis and a harder erection will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama