31-ti denní blog challenge - 21. den - 15 věcí, které miluji

21. srpna 2014 v 1:00 | Wolf |  31 days blog challenge
...


21. 15 věcí, které miluji
1. Počítač
2. Moje klávesnice - moje, jsem zvyklá, kde je jaké písmenko a tudíž prostě potmě přijdu ke klávesnici, položím na ní prsty a bum, píši.
3. Náušnice - teď už ne, ale jednu dobu jsem milovala náušnice. Museli to být buď kruhy, nebo visící, teď mám pecky a sice mi dělají velké uši, ale… who cares?
4. Tužku na oči - nemusím mít řasenku, korektor, pudr, ani make-up, ale bez černé tužky by můj život nebyl. Však to znáte… takové období musí mít každá patnáctka.
5. Černý lak na nehty - sice mi úplně zdevastoval nehty, loupou se mi atd., ale stále miluji černý lak a to mi nikdo nevymluví.
6. Nerd brýle - nenosím je, protože je to SWAG. Nosím je, protože jsem vždycky chtěla mít brýle, ale mám oči jako ostříž. S těmi brýlemi se nemusím tolik malovat, můžu si obléct cokoliv a stejně pořád vypadám přiměřeně k světu jako ta červenovlasá podivínka.
7. Zelený čaj - doufám, že se to považuje jako věc. Byla doba, kdy jsem vypila osm hrníčků denně a i když mi potom bylo neuvěřitelně špatně, milovala jsem ten čaj a piji ho do teď ve všech formách. PIGI zelený čaj, Arizona Tea, sušený zelený čaj, Nestlé zelený čaj, Lipton zelený čaj atd. Celkově čaj jsou moje srdcovka, protože kafe mi nechutná, ani to dětské.
8. Telefon - začínám si bez něho pomalu zvykat, protože mi píše vždy jen Maya a občas mi volá někdo z rodiny, ale přesto je telefon taková ta jistota, vím, kolik je, že když se mi něco stane, můžu zavolat a tak dále.
9. Kostkované košile - miluji kostkované košile a nedávno jsem si konečně koupila tmavě zelenou, mám ještě pastelově zelenou, ale teď mám tmavě lokiovsky zelenou. Za tuhle úchylku může Bella Swanová.
10. Knížky - ale kdo z nás by knížky nemiloval, že?
11. Hřeben - jeden čas jsem se o prázdninách nečesala, vůbec, pak mě máma ostříhala na mikádo a udělala mi takovou tu směšně rovnou ofinu, kterou má teď Marie - vůbec se jí nesměji… - a najednou mi to česání šlo snadno. Teď se učeši každé ráno a ven neučesaná neodejdu. Babička vždycky říkala: "Nečesaná, nemytá, na prkýnko přibytá." Do teď mě to děsí.
12. Flash disk - mám na něm počátky svých knih, věci do školy, oblíbené obrázky a povídky, které miluji. Prostě nepostradatelná věc.
13. Postel - ale kdo by jí nemiloval?
14. Propiska a blok - tužkou nepíši, jen kreslím, ale s propiskou - sice pomaleji - popíši celý blok nečitelným písmem, které vyluštím jen já. Jak si myslíte, že jsem tvořila sexuální povídky, aniž by si toho učitelé všimli, chm?

15. Prázdný obal od sprchového gelu Hobit - jo, ten gel nevoněl hezky, to přiznávám, ale ten obal je kouzelný a ačkoliv bylo úchylné, když se na vás při sprchování koukali trpaslíci s hobitem v čele, bylo naprosto dokonalé na sebe matlat něco, co neslo jméno Hobit. Tolkien forever. :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama