Červenec 2014

Všechno bude v pořádku, kotě

24. července 2014 v 18:36 | Wolf |  Všechno bude v pořádku, kotě
Všechno bude v pořádku, kotě
Pár: Veronika (já)/Loki
Omezení: +15 (jen v některých kapitolách, upozorním)
Příběh: Uběhlo pět let od Lokiho smrti. Veronice už je dvacet dva, ale její život je téměř stejný. Její rodiče měli autonehodu, žije z peněz z práce v kavárně a je litování Avengery. Zní to uboze. A také je. A když si to začne uvědomovat, objeví se asgardská bohyně. Veronika začne pochybovat o Lokiho smrti, ale i o lásce k němu. Jak to dopadne, když "Skutečná láska je kouzlo, magické a silné. Ale i kouzlo se může stát kletbou."?
Takže... nemohla jsem vymyslet nic jiného a všichni o pokračování stáli. Nemám to dokončené, nemám obrázek do menu, ale zveřejňuji to, abych si udržela čtenáře. Povídka je věnována všem, co komentují a třeba i jen čtou. Bez vás bych pokračování nenapsala. :) Obrázek je taky taková improvizace, dokonce v angličtině. Udělám nový a uvažuji i o traileru. :D


Co teď?

19. července 2014 v 9:50 | Wolf |  Informace
Ahoj...
i přes slibování, že mám spousta povídek plus Sherlock povídky, nemám nic... dokončené. Teď píši jednu kapitolovku a vypadá to s ní slibně, ale že bych se blížila ke konci FaF nebo PR... no, nevím. Šťastné konce v tom zatím nevidím... a cenu nejvíc špatných konců dostávat nechci.
Když se tak ohlédnu... Unknown dopadla dobře, akorát Clint odešel a nechal jí na ocet, Nestřílet také dopadlo relativně dobře, až na to, že umřela, ale oni dva se dali dohromady a Bruce nezůstal na ocet, Umění Tolerance vůbec nedopadlo špatně, jen ona umřela, ale on měl přítele... no dobře. Little Bitch měla absolutně šťastný konec, jen ho mnozí z vás možná nepochopila, ale ona ožila... a další... chm. U FaF mě to táhne ke smrti hlavní postavy a v PR mě to zase... no, vlastně úplně stejně.
Tak dobře... no. Nejsem moc dobrá v psaní dobrých konců. Ale mě přijde, že když to skončí dobře, není to konec. Úplně se tak peru se svým nejoblíbenějším zpěvákem - Edem Sheeranem, který zase tvrdí, že pokud je to špatně, ještě to není konec. Budu se z něho muset poučit.
Dále budeme malovat. Dnes se jede pro barvy, zítra se začíná malovat topení a pak hurá na zbytek. Já si budu malovat sama, poněvadž jsem si vymyslela, že si udělám bílý nábytek a světle zelené stěny... Lokiovsky zelená nebyla schválena... -_- Také chci černé závěsy... a červený koberec. Ovšem... obojí také neprošlo kontrolou návrhů. Ale musíte uznat... Lokiovsky zelená, černé závěsy, černé prostřeradlo, nějaké zelené povlečení, nebo povlečení s Avengers - seženu ho a nezajímá mě, že je na dětskou postel... :D - a červený koberec... No dobře, asi by se hodil spíše zelený koberec... Chm... nejsem v barvách dobrá... nejraději bych si do pokoje naházela všechny oblíbené barvy... :D
Ale o pokoji dost... co to udělá s blogem... asi opět něco bleskově napíši a přednastavím. 26. je tu pro vás překvápko v den mých narozenin, neukamenujte mě za to. A tak to je asi vše.
Zatím. Děkuji za komentáře u CTRK a u FaF, všem jsem vám moc vděčná a pokračování... druhé díly nejsou nikdo dobré, nemyslíte? :DDD

14. Co takhle realita, kotě?

18. července 2014 v 13:52 | Wolf |  Co takhle realita, kotě?
Dnes - 17.7. - jsem kapitolu přepsala. Končilo to na můj vkus moc mírumilovně a já jse mmoc krutá na to, abych vám nechala happy end. Však mě znáte.
Neubližte si a neubližte mě.
Jsem krutý rebel.
A možná... možná... možná... možná... možná... možná... možná, ale fakt jen možná... bude pokračování.

12. Frost and Fire

18. července 2014 v 8:00 | Wolf |  Frost and Fire
+15