Červenec 2014


Lalalala...

30. července 2014 v 22:12 | Wolf |  Informace
Ahoj,
článek píši po druhý... takže to dám do bodů stručně...
 1. https://www.facebook.com/groups/785916038140604/ → má skupina na facebooku.
 2. Případně si přidejte osobu: Mája Jane Janoušková. Mám i druhý facebook MáJa Janoušková (Wolfy), který přestávám používat kvůli velkému množství přátel. Tudíž nekradu identity, don't worry. Před přidáním, prosím, napiště přezdívku, případně i adresu svého blogu, ale to nebude asi nutné.
 3. Sraz... domluvíme na facebooku.
 4. Placky... nápad se líbí. www.of.cz je obchod, který jsem již použila a který mi připomněla Hekate. Placky mají různé průměry a ceny... 25 mm 39,-/37 mm 41,-/56 mm 42,- Možná kecám, nejsem si jistá. Klidně objednávku zařídíme s mamkou, vyzvedneme, pak to rozdání bude složitější. Nebo jednoduše si každý vytvoří placku se stejným návrhem - nebo návrh jde sdílet, nejsem si jistá...
 5. Návrh placky... to už bude složitější. Nějaké nápady mám, ale asi bych udělala něco jako soutěž. Každý by na blog dal návrh a pak by se někde hlasovalo, jaký je nejhezčí nebo tak. Nebo nemusí být stejný.
 6. Doufám, že nevadí, že takhle plánuji. Jsem na tohle hrozný člověk. :D
 7. Dále REKLAMA! NEPŘEHLÉDNOUT! Chtěla bych, aby jste se podívali na blog mé kamarákdy Myšky Nicki, která píše povídku. Chtěla znát názor, ale řekla jsem jí, že ode mě by to nebylo příliš konstruktivní a upřímné, protože jsem přece jen kamarádka. Takže tu http://nicki-in-her-own-world.blog.cz/ Za každý komentář bude určitě vděčná, já taky.
 8. Mimochodem se nejmenuje Myška, to je přezdívka. Já mám zase Wolfík, Wolfíček atd. :3
 9. Toť vše. Doufám, že teď už ten facebook blbnout nebude. :)

5. Všechno bude v pořádku, kotě

30. července 2014 v 10:35 | Wolf |  Všechno bude v pořádku, kotě
Pro klidné spaní... +14 (jen náznaky... je přece v nevěstinci. :D )

4. Všechno bude v pořádku, kotě

29. července 2014 v 10:35 | Wolf |  Všechno bude v pořádku, kotě
Trochu depresivní kapitola...

MJ, kecka... a sraz... first... :D

29. července 2014 v 0:36 | Wolf |  Informace
Ahoj,
takže Wolf vůbec neodjela, ale bylo to komplikované a myslela si, že odjede, jen asi hodinu před odjezdem přišel zvrat, takže jsem nějak neměla na nic náladu, pak jsem měla horečku a tak. Takže asi tak.
Vaše komentáře... bože, ani nevíte, jak jste mě potěšili. Ještě v sobotu ráno v jednáct jsem měla chuť s blogem seknout a začít nový pod svou skutečnou identitou a tak, ale vy jste mě rozhodně navnadili, abych pokračovala. Takže neskutečně mnohokrát děkuji za podporu, moc děkuji za komentář Chane... NejFake je skvělý... :D A vážně děkuji, že jste to přijali bez problémů, moc mi to pomohlo.
Nápad Chane se mi líbil. Takže se ptám, kdo je z Prahy, nebo má možnost jet do Prahy a nemá to moc daleko. Já osobně jsem hodinu a půl od Prahy z okresu Benešov, takže to nemám zrovna blízko, ale nedělám mi to problém. Teď budu do Prahy jezdit často, hlavně kvůli zařizování různých blbůstek do školy a pak kvůli škole budu bydlet v Praze u babičky, tudíž od září není problém se sejít kdykoliv. Asi bych se scházela s každým tak po dvou, po třech... a pak by se naplánovalo něco většího... například z Mayou máme v plánu jít na premiéru Avengers, takže pro koho by nebyl problém přespat v Praze a tak, mohl by to být první oficiální sraz, ale asi bych naplánovala něco jiného, třeba nějaké posezení v KFC. Jak psala Hekate, sice ne pozdrav, ale napadli mě placky. Stojí kolem čtyřiceti korun a když někdo pošle nějaký fajn návrh, mohl by to být takový znak naší... komunity, naší armády. :D Jo a nevím to jistě, ale zřejmě budu chodit do školy, do které chodila Allasa, ale nejsem si jistá. Měla červené vlasy a tričko Loki'D, takže asi ano. :DDD
Dále... kdo si mě chce přidat na fb, může. Najděte si skupinu Frost Fire Wolf, přidejte si a pak si správkyni - čili mě - přidejte do přátel, nejlépe do zpráv napište přezdívku, abych když tak věděla a neptala se: "Kdo jsi?"
No... dnes, asi před necelou půl hodinou jsem dopsala svou verzi 31 denní challenge. Jsou v ní chyby - v tom obrázku, ale nechce se mi to teď opravovat... Takže to jdu přednastavit a pak si schrupnout, zítra jedeme pro ježka... ano, pro ježka. :)
Dobrou noc, sladké sny o Avengers a příjemné probuzení - mé nebude, protože vstávám s sedm... za šest a půl hodiny, než dokončím přednastavování challenge, tak to bude tak... chm... šest, pět a půl hodiny. Skvělé.


2. Všechno bude v pořádku, kotě

27. července 2014 v 10:35 | Wolf |  Všechno bude v pořádku, kotě
Takže jsem pryč, mimo internet. Pravděpodobně jsem si nestihla přečíst ani vaše reakce.
Tudíž vám přednastavím kapitoly povídky.

MJ, jak to bude s blogem?

26. července 2014 v 20:00 | Wolf |  Informace
Ahoj,
takže teď vám to pravděpodobně leželo hlavou - nebo jste se tím vůbec nezaobírali. Takže teď... jak to bude s blogem.
 1. Asi to, co všechny zajímá. Jak to bude s VBVPK. Hlavní hrdinka bude stále Veronika, její život bude stále stejný, jen se z úvodu ztratí to, že jsem já. Takže tudíž zjistíte, že Veronika byla alter-egem mého alter-blog-ega.
 2. Povídky stále budu zveřejňovat s hranicí +15, občas i +18. Píši to já, nečtu si to po sobě, jak víte z hrubek, takže nejsem rebel.
 3. Sraz... už to pár blogerek napadlo. A mě to napadlo už stokrát, ale kvůli své počáteční lži jsem si to rozmyslela. Abych to upřesnila. Na začátku nás bylo málo, byla jsem já, Alice, Loki, Maya - všem bylo více než mě, pak se teprve začali objevovat ty patnáctileté, čtrnáctileté. Takže jsem jednoduše chtěla lépe zapadnout. Nikdy by mě nenapadlo, že se pak objeví Clarissa, Lucy, Chane atd. Ale zpět k srazu. Pravděpodobně by byl v Praze a pravděpodobně by to bylo tak, jako s Mayou - se kterou jsem se již několikrát setkala a která na mé přiznání reagovala "Do prdele.", teď jsem něco jako BFF *zkratka zaprskána s největším sakasmem a opovržením onou zkratkou*. A jak to bylo s Mayou? No, úplně první setkání se uskutečnilo na Hlaváku, kde jsme asi hodinu bloudily po knihkupectví - já bloudila. Hledala jsem knížky a nemohla jsem je najít, takže Maya něco brebentila a já hledala knížky jako kokos... utratila jsem dva tisíce. Ale o tom jindy - nikdy. Prostě bychom se někde setkali, třeba v nějakém obchodním centru, někam bychom se posadili a pokecali... jestli má někdo nějaký nápad, nebo jestli je o to setkání vůbec zájem - Marušišinko, když tak si dáme 'sraz' sami, aby mě mamuška pustila do Prahy. - napište do komentářů.
 4. Dále... k povídkám. Myslím, že na mém věku a jméně vůbec nezáleží.
 5. Co bude dál? To, co obvykle. Jen s rozdílem, že vy v tom možná už neuvidíte sedmnáctiletou Veroniku, ale patnáctileté pívo, co si hrálo na někoho, kým není.
 6. Ale zootročila jsem si vás... 3:) Jelikož píši VBVPK, vsadím se, že většina bude zvědavá, co bude dál. A slibuji vám, že přijde mnoho zvratů a hodně akce.
A dobře tedy... nechtěla jsem to napsat, ale pravděpodobně si někteří myslíte, že vám dlužím omluvu za své lhaní. Takže... omlouvám se.

O mně

26. července 2014 v 10:00 | Wolf |  Informace
Ahoj,
dnes mám narozeniny. Tedy dnes ne. Dnes je 7.7., kdy jsem vás upozornila na epické překvapení.
Happy

1. Všechno bude v pořádku, kotě

25. července 2014 v 0:32 | Wolf |  Všechno bude v pořádku, kotě
Tady jsem s první kapitolou.
Neopravovala jsem to po sobě, ani jsem to pořádně nečetla.
Zítra v deset tu bude překvapení. Byla bych ráda, kdyby se každý podíval a třeba i vyjádřil. :) Je to vážně důležité, jsem trochu nervózní a nevím, jak budete reagovat, ale doufám, že se vám to snad bude i líbit. A pokračování toho překvapení bude v osm večer. Takže osm večer na přemýšlení. Pochopíte zítra.