31. Little bitch

2. února 2014 v 18:18 | Wolf |  Little bitch
Tahle kapitola je ke konci hrozně... divná. :D
Hope.


Vanessa pátrala tmou. Všude byla tma. Snažila se tmu rozhrnout třesoucíma rukama, ale nepodařilo se jí to a neviděla ani na špičku prstů.
"Loki!" vyhrkla vyděšeně a snažila se rozhlížet tou temnotou, kterou nedokázala proniknout. Netušila, kde by mohla být a proč je právě v temnotě. Snažila si připomenout, co se stalo. Loki. Byla s ním. Ležela vedle něho a dotýkala se jeho zpocené hrudi. Co bylo pak?
"Prosím," zaslechla sama sebe škemrat. Nechápavě zkrabatila obočí a zůstala zírat před sebe, kde se rozsvěcovala světla. Lokiho akvárium. Ležel na zemi a žena jí podobná mu držela hlavu, při čemž ho hystericky prosila. "Neodcházej. Prosím. Nenech mě tu samotnou."
Scéna se rozšířila, jako když v divadle rozsvítí další reflektor. Stál tam Clint, luk stále v ruce a vedle něho stál Thor, který vypadal zklamaně.
"Vanesso," začal Clint pokoušejíc se omluvit.
"Mlč! Zabil jsi ho!" zařvala rozčíleně a celá se třásla. Nechtěla ho opustit. Nechtěla o Lokiho přijít. Moc ho milovala. Vanessa zírající na scénu před sebou couvla dozadu a cítila, jak padá. Nevnímala to. Něco se mělo stát a ona musela z téhle té temnoty vypadnout, aby Lokiho ochránila. Pak si uvědomila, že zase leží na zemi a zírá na blankytné nebe. Podle vůně poznala, že je u lesa. Někdo vedle ní se pohnul. Otočila hlavu na stranu a setkala se s krásným pohledem své lásky. Loki ležel na zádech, ruce propojené na hrudi a díval se na ní s láskyplným pohledem.
"Ness," šeptl a pousmál se.
"Loki," vydechla ztrápeně.
"Netrap se. Co se má stát, nezměníš," řekl a jednou rukou se jí jemně dotkl na tváři.
"Já nechci, abys mě opustil," odvětila zamračeně.
"Já vím, ale…" nedokázal to dokončit. Žádné ale nebylo. "Žiješ krátkou dobu oproti mě."
"To neznamená, že budu trpět méně," zamračila se.
"Tak se probuď." Nadzvedla obočí.
"Prosím?"
"Probuď se a pokus se mě zachránit."
"Jak?" vydechla.
"Probuď se!" zvýšil hlas. Překvapeně otevřela oči a rozhlédla se. Před očima jí poletovaly mžitky a hrozně jí pálily oči, ale byla rozhodnutá Lokiho zachránit. Vrávoravě se postavila a rozhlédla se. Byla sama. Rychle vyrazila ke dveřím, při čemž několikrát zakopla o vlastní nohy. Nakonec se stejně doloudila ke dveřím, otevřela je a svižnějším krokem se vydala dolů k celám. Sedativa stále působila. Chtělo se jí spát. Zrychlila krok a s rachotem otevřela dveře do vězení. Scéna před ní nepřipomínala ani trochu tu ve snu.
Thor držel Loki v okovech a naproti stál Clint s nataženým lukem, ostrý šíp mířil Lokimu na krk.

"Ne!" vykřikla vyděšeně. Loki k ní kmitl pohledem, Clint se vylekal a upustil tětivu. Rozeběhla se k Lokimu a dál už jen cítila ostrou bolest v ruce, jak se jí šíp zaryl se zasyčením do ramene.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maggi | Web | 2. února 2014 v 19:36 | Reagovat

Božebožebožebože! Konec není divný, ani náhodou! :D Já k tomu nemám co říct. :D Nikomu z nich nezávidím. :D

2 Chane | Web | 2. února 2014 v 20:11 | Reagovat

O můj bože ( Loki) jak se tohle mohlo stát to fakt nechápu je mi jich tak líto nemám slov

3 Hekate | Web | 22. července 2014 v 23:50 | Reagovat

Cíl: zabít Thora! zničit, udupat, rozčtvrtit, natřít na černo, hodit do studny, upálit, oběsit, umučit u kůlu, probodnout jehlicí, udusit plynem, otrávit ho.  
Mám pokračovat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama