25. Little bitch

27. ledna 2014 v 1:55 | Wolf |  Little bitch
Tohle se mimochodem taky stalo, aniž bych o tom pořádně věděla! :D
Doufám, že tu jednu větičku si přeložíte. V originále zní lépe.
Feeling."Divoká noc?" zeptal se Loki, když se probudil a na židli seděla Vanessa, rozcuchané vlasy a na sobě oblečení ze včerejší noci.
"Vskutku," povzdechla si.
"Stark tě nenechal moc prospat," hádal, ale ona téměř hned zpanikařila, jakoby jí snad za to měl vynadat.
"Já jsem…" tváře jí zrudly a tak jenom protočil oči.
"Nemusíš se mi omlouvat," opáčil znuděně a pustil se do snídaně, kterou mu přinesly stráže.
"Nechtěla jsem se omlouvat," zamračila se na něho. "Dnes ráno mi něco Tony dal."
"Pohlavní nemoc," rýpl si Loki znuděně. Původně se nechtěl vztekat, když jí spatřil, ale teď si jeho ústa dělala, co chtěla.
"Blbečku," ulevila si rozčíleně a ukázala mu klíče. Pohlédl směrem k pultu obsluhující jeho celu.
"Proč?"
"Chtěl, abychom spolu trávili více času," odvětila.
"Více času, protože…"
"Si myslí, že jsme do sebe beznadějně zamilovaní," vysvětlila a přistoupila k pultu.
"A ty sem chceš za mnou? Potom, co jsem udělal?" zeptal se jí překvapeně.
"Nevím, proč to dělám, ale… jediný, co chci, je být teď u tebe," oznámila mu klidně, otevřela celu, nastavila jakési časování a vlezla za ním. Posadila se k němu na postel, kde zatím seděl se snídaní v klíně.
"Tak jaká byla noc?" zeptala se ho.
"Povídal jsem si s tvým bratrem," odpověděl. Vanessa se na chvíli zamračila, ale cítila to děsné horko, které vycházelo z Lokiho a snad i z jejího těla. Čekala, že po včerejší noci na sex s Lokim zapomene, ale nějak… nějak jí to vůbec nešlo. Sledovala jeho dlouhé štíhlé prsty, jak drží vidličku a hází do sebe míchaná vejce.
"Pokud ti vyhrožoval…"
"Ne, řekl mi tvůj příběh," odložil talíř. "Teda až na část, jak jste se poznali s Dereckem."
Pozvedl ruku a lehce jí položil na její rameno, mimoděk se zatřásla, při čemž se i nechtěně odtáhla při vzpomínkách na své dětství.
"Chápu," odvětil.
"To není tebou. Já jen… bylo to strašné, víš a já… nechci na to vzpomínat." Zachvěla se a zamračila se na jeho ruku, která stále visela ve vzduchu jen kousek od její kůže. "Řekl ti, že mě schoval pod umyvadlo a když se vrátil, byl celý od krve?"
"Tento fakt vynechal," řekl pochmurně Loki a stále nemohl z hlavy vytřást pohled na malou blonďatou holčičku v náruči svého staršího bratra. Dvě týrané děti. Dvě nešťastné duše toužící jen po lepším životě. Pak mu najednou přišlo směšné, že Vanessu kdy považoval za obyčejnou hysterickou ženu, co nic neuměla. Neuměla nic, protože jí to nikdo nenaučil. Přisunul se blíže a lehce jí objal. Smrděla Starkem, což bylo odpudivé, ale i přesto jí držel pevně, zatímco ona mu nedokázala objetí opětovat.
"Loki, já… včera jsem něco přiznala nahlas a chci ti to říct," pousmála se smutně.
"Ano?"
"Miluji tě." Dvě slova, které Lokimu převrátila vnímání. Zíral na ní, oči vytřeštěné údivem. Milovala ho. Co to znamenalo? Že mu byla věrná? Ne, to to neznamenalo. Tak co? Čekal, že mu snad napomůže, ale ona místo toho jen zírala na jeho hruď a čekala. Tep měla rychlejší než obvykle a srdce jakoby jí mělo brzy vyskočit z hrudi. "Dobře, tohle je už trapné. Cítím se jako puberťačka."
"Ne," vydechl pouze. Nedokázal nic říct. Ale ani nic udělat. Možná by jí hrozně rád políbil, ale představa, že tyhle rty líbal Stark, ho naplňovala nechutí. Že se jejího těla dotýkal a možná jí slíbával každý kousek kůže, jak si představoval po probdělé noci. "You little bitch."
Překvapeně zamrkala. Její srdce několikrát vynechalo. Postavila se. Polkla, jakoby se chystala něco říct. Ale nic neřekla. Nevěřícně zavrtěla hlavou a přistoupila ke skleněným dveřím, které pomocí kamery rozpoznaly její tvář a otevřely se. Ještě než dveře opět zaklapla, otočila se. "Říkali mi i hůř."

"Tomu věřím," odvětil chladně a čekal, až odejde. Poté se sesunul zpět do postele a tupě se usmál do stropu. "Miluji tě, Ness."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kaucus (loki) | Web | 27. ledna 2014 v 15:10 | Reagovat

krásné :3

2 Lucy | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 15:56 | Reagovat

Och bože, tohle je tak neuvěřitelně sladké! S Lokim si to ještě vyřídím, takové vyznání a on jí řekne tohle? No, no no, to by jsme nebyli kamarádi!:D Chudák Ness, doufám, že se to ještě nějak pořeší:)

3 Chane | Web | 27. ledna 2014 v 17:11 | Reagovat

To je ták krásné a chudák Ness. Loki nedivím se mu že to nedokázal říct já s tím mám už 3 roky problém ale je mi jich ták líto. Ne je to krásná kapitola nemohu se dočkat další

4 Maggi | Web | 27. ledna 2014 v 21:18 | Reagovat

Upřímě řečeno, nevím, koho je mi líto víc. Jestli Lokiho nebo Ness. :D Pěkná kapitola, taková na zamyšlení. :)

5 Veru | Web | 1. února 2014 v 21:47 | Reagovat

Jejda, trochu se nám to zamotalo :) Tohle bylo docela hnusný od Lokiho, ale zase, co si budeme povídat... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama