24. Little bitch

27. ledna 2014 v 1:33 | Wolf |  Little bitch
Neodolatelný Stark...
Pro ty, kdo se mě pokusí za to zabít, stalo se... já za to nemůžu.
:3


Tony jí požádal, aby šla tančit. Přijala, jelikož muž se štěněčíma očima nešel odmítnou. Tančili dlouho. Melodie měla romantický nádech a tóny se líně linuly z nástrojů. Držel si jí stále od těla, přesto nakonec spočinuli v objetí a ona mu do ucha šeptala slova útěchy, na které odpovídal tichými díky v podobě malých polibků na ušní lalůček a krk. Přátelé s výhodami, nazvala by to, kdyby mohla souvisle myslet. Už se jí téměř pletly nohy, když jí Tony zadržel pevně a přitiskl si jí tak blízko, že cítila jeho napjaté svaly. Byl nervózní, stejně jako ona.
"Minulost nevrátíš. Ale máš budoucnost, Tony," zašeptala mu do ucha. Rty si jemně otřel o její krk, který měla napnutý. "Netrap se, prosím. Pro mě."
"Kdo vlastně jsi?" zašeptal jí do ucha, načež ho políbil.
"Bartonova sestra," odvětila s klidem a pohodlně si položila ruce na jeho ramena.
"Asi by mě zabil, kdyby viděl, co teď dělám," zasmál se jí tiše do ucha, lehce se odtáhl a rukou sjel o něco níže než byl její pas.
"Jsem dospělá žena, Tony," zamračila se na něho. Opět si položil hlavu na její rameno a obratně jí políbil do krční jamky.
"Ale pořád si jeho malá sestřička," usmál se.
"Kdybych byla jeho sestřička, nenechal by u mě bydlet Lokiho," vydechla jméno muže zavřeného v cele. Slyšela jeho smích.
"Možná věděl, že se do sebe zamilujete." Zarazila se. Jakoby to očekával, zkušeně jí začal vést po parketu a jeho tvář byla jen kousek od té její.
"Zamilujeme?" zeptala se, když s ní udělal jednu otočku a přehnul jí v pase.
"Vidím vám to oběma v očích. Kdykoliv vyslovíte jméno toho druhého," pokýval hlavou Tonymu zkušeně a hudba opět zpomalila. Přitiskl jí opět k sobě a pustil se do líbání její horké kůže, která pomalu rudla.
"Miluji ho," konstatovala sama pro sebe. "Tak proč tohle děláš?"
"Oba jsme někoho ztratili, Ness," oslovil jí a rty měl jen pár centimetrů od jejího ucha. "A ztráty moc bolí. Ale sama jsi řekla, minulost nevrátím, avšak mám budoucnost. Tak proč jí neprožít naplno?"
"Takže se spolu vyspíme jen kvůli tomuhle?" zeptala se Vanessa a hlas jí vůbec nepřeskakoval, jak očekával. Zasmál se.
"No, Loki je zavřený v cele a ty jsi nejbližší oběť, kterou můžu využít a ona se nechá," pousmál se sebevědomě Tony, přesto vypadala jeho tvář stále unaveně.

"To je dobrý důvod," přikývla. Popadl jí za ruku, rozloučil se formálně s pár lidmi a pak se spolu vydali do Stark Toweru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 15:48 | Reagovat

No tak a já jdu okamžitě na další! Tohle se prostě nedělá, toto...:D

2 Chane | Web | 27. ledna 2014 v 17:05 | Reagovat

Takhle napínat to snad ne. Moc se mi líbila romantiku moc nemusím ale tohle bylo nádherné

3 Maggi | Web | 27. ledna 2014 v 21:10 | Reagovat

Kraťounké, ale roztomilé. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama