6. Little bitch

8. prosince 2013 v 14:00 | Wolf |  Little bitch
Stále není na světě nic kapitolového obyčejného, ale asi se budu tedy stěhovat na píše.cz, kde to bude zaměřeno hlavně na Siki. :) Bitch zůstane asi tady, což mi připomíná... chcete v v téhle povídce Vánoce?
so pretty <33

6. Cesta kovovým ořem
"Co vlastně děláš?" zeptal se jí, když vyrazily. Byl to opuštěný dům na konci menší vesnice, takže, jak konstatovala, cesta bude trvat dlouho.
"Jak to myslíš, co dělám?" nechápavě nadzvedla obočí pohled stále upřený na silnici.
"To jsi jenom v tom otravném domě, nebo pro tebe má SHIELD i jiné uplatnění?" upřesnil svou otázku a pohlédl za sebe, aby spatřil dřevěný dome s verandou. Pokud bude dnes večer stejné horko jako včera, budu spát tam, pomyslel si.
"Eh, to je složitější," odpověděla.
"Midgarďané jsou až směšně jednoduchý," zamručel si spíše pro sebe. Slyšela ho.
"Byla jsem v terénu. Chvíli. Potom jsem potkala Derecka a čekala jsem dítě. Pak se něco pokazilo a já zůstala v tom domku. Občas tam ubytuji nějakého agenta SHIELDu, nebo poskytnu útočiště superhrdinům... nebo tobě," vysvětlila stručně. Semkl rty. Tahle žena byla svým způsobem fascinující, ale skrývala před ním tajemství, které nechtěla prozradit. Měl v plánu je z ní vydolovat… jen tak pro zábavu.
"Znáš Petera Parkera?" položil další otázku, když najeli konečně na dálnici.
"Ano, hodný chlapec. Je smůla, že se z něho stal ten superhrdina. SHIELD ho ke mně přiřadil, abych mu poskytla možnost nepozorovaně trénovat nové technologie," vysvětlila stručně.
"A Avengers? Znala jste se s někým z Avengers?"
"Ne," odpověděla hned, aniž by mrkla. Tvář jí zkameněla.
"Lžeš," podotkl tlumeným hlasem.
"Ne, jen ti nemohu říct něco, čeho nejsi hoden," odpověděla chladně a konečně odbočila k velké kvádrové budově s velkým neidentifikovatelným nápisem. Zaparkovala a pohlédla na Lokiho. "Žádné výstřednosti, budeš se držet pouze mě a budeš zticha. Jasné?"
"To je směšné," opáčil povýšeně.
"Támhle právě dorazila Romanovová," podotkla a kmitla pohledem k parkujícímu černému vozu. "Bude tě kontrolovat z dálky. Takže se drž pravidel."

Podíval se na civilně oblečenou agentku. Působila jako žena v domácnosti a muž po jejím boku byl zajisté Barton, kterého si Loki oblíbil raději s modrýma očima. Ani se na Vanessu nepodívali a vyrazili do obchodu. Vanessa zamkla auto, zkontrolovala, že jí Loki následuje a došla pro košík.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Storm | 9. prosince 2013 v 21:54 | Reagovat

Tak Peter Parker jo? Tady mě někdo předběhl s nápadem začlenit do příběhu i další marvelovské hrdiny. No nevadí. :)
A Vánoce... to začínající vánoční šílenství všude kolem mi sice už teď leze krkem, ale představa Lokiho sedícího u stromečku nebo vytahujícího z ponožky sladkosti je moc lákavá na to, abych řekla ne. Takže říkám ano. :)

2 Misao Deino | 12. prosince 2013 v 22:02 | Reagovat

Ano! Vánoce! Svázat Lokiho stužkami, na hlavu mašličku, zalepit pusu a věnovat Nataše. Se sadou kuchyňských nožů. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama