5. Little bitch

5. prosince 2013 v 21:47 | Wolf |  Little bitch
Ten pocit, když vám neexistující Mikuláš nechá za oknem obálku s dvoustovkou... :3
A vy zažijete ten pocit, kdy budete mít dvě kapitoly LB.
ѕнυт υρ ♬
(A co když jo? aneb druhá Bella)

5. Postel pro dva
Lokiho uprostřed noci probudil křik. Doširoka otevřel oči a snažil si vzpomenout, kde je. Vanessa, trklo mu, když křik neustával. Zněl, jakoby jí někdo mučil. Rychle vyběhl jen tak v teplácích od pyžama a vrazil do jejího pokoje, aby jí nalezl ležící na posteli svírající deku a vzlykající nad hrozným snem.
Váhal. Možná příliš dlouho. Křičela jméno Dereck a celá se chvěla.
"Vanesso, probuď se," požádal jí klidně a jemně s ní zatřásl. Překvapivě se mu žena vrhla kolem krku. Nechal jí, ať ho svírá roztřesenými prsty a uvažoval nad tím, co se jí zřejmě zdálo.
"Jsi v pořádku?" zašeptal tiše. Jakoby si uvědomila, kde je a s kým je. Rychle se odtáhla a zahalila zpocené tělo do přikrývky. Ani si nestihl všimnout, co měla na sobě. Jen věděl, že měla zřejmě tílko, protože cítil studený pot na krku.
"Já… omlouvám se. Zapomněla jsem si vzít prášky," povzdechla si a šáhla do nočního stolku vedle postele. Rychle jí tubu s prášky vytrhl z ruky.
"Co to mělo být?" zeptal se.
"Jen zlý sen," odpověděla a natáhla se pro tubu, ucukl.
"Kdo je Dereck?"
"Přítel, můj přítel," vydechla. Semkla rty a zpocenou, uslzenou tvář otřela do deky.
"Jak dlouho je pryč?" Odešel od hry a hodlal zjistit, co je přesně Vanessa zač. Proč křičí jméno svého přítele uprostřed noci.
"Sedm měsíců se pohřešuje," odpověděla popravdě a celá se roztřásla vzlyky. "Nedávno mi od něho přišel dopis."
"To je mi líto," povzdechl si, protože věděl, jak je těžká ztráta blízkého. Vzpomněl si na Sigyn, kterou po svém útoku na Midgard, již nikdy nespatřil. Jeho manželku ubodal nějaký sedlák mstící se za smrt syna, kterou zavinil Loki. Nechtěli ho pustit k jejímu tělu ani hrobu, nemohl vidět své syny.
"Mohl by jsi odejít, chci se lehnout," zamručela.
"Měla by jsi se jít nejdříve osprchovat," opáčil.
"Jsem v pořádku," vydechla unaveně. Vsadil by se, že zatímco uvažoval o Sigyn, spolkla jeden z těch prášků.
"Dobře," rezignoval.
"Loki?" zeptala se šeptem.
"Ano," zarazil se uprostřed pohybu.
"Zůstaneš?" lehce se odsunula, aby mu udělala místo. Zaváhal. Byla zpocená, lehce páchla, ale svým způsobem ho to přitahovalo. Sigyn byla podobně zpocená, když se s ní vyspal.
"Ano," odpověděl, lehl si vedle ní a ona se na něho přitiskla. Cítil její holou kůži na té své. Lhal by, kdyby přísahal, že ho to nijak nevzrušilo.

Ráno se probrala první Vanessa. Stále lehce omámená práškem se dívala na zpoceného Lokiho bez trička. Byl konec léta a bylo nesnesitelné dusno, i když nebyl přikrytý. Usmála se pro sebe tupě a jednou rukou ho pohladila po břiše. Vypadal sice vyzáble, ale měl docela úžasný pekáč buchet na břiše. Směřovala rukou výš, až mu pouze bříšky prstů přejela po hraně čelisti.
"Přeješ si?" zamumlal unaveně a trochu pootevřel modré oči. Setkal se s jejím stejně ospalým pohledem.
"Tebe," zasmála se duchem nepřítomná. Neváhal, přitiskl si jí blíž k sobě, aby mohla zřetelně cítit jeho vzrušení a pokusil si přivlastnit její rty. Nepodařilo se. V tu chvíli se probudila, odtáhla se tak vyděšeně, že spadla z postele a pak zakrytá dekou se rychle odebrala do koupelny.
Loki zůstal ležet jako opařený. Byl tak neskutečně vzrušený. Potřeboval sex více než trůn. Nedokázal opomenout potřeby, po kterých volalo jeho tělo. Ležel v její posteli, cítil její vůni smíšenou s potem. Byl dál, než chtěl zajít.

Odešel, než se vrátila. Zalezl do svého pokoje a zůstal tam, dokud za ním nepřišla ona.
"Jedeme nakupovat?" vtrhla do jeho pokoje bez zaklepání. Pohlédl na ní. Byla oblečená velmi podivně. Krátké černé rifle sotva do půli stehen, květované tílko, džínová vesta a černé šněrovací kotníčkové boty na podpatku. Když se k tomu připsaly vysoko vyčesané blond vlasy, působila jako puberťačka… opět. Nadzvedl obočí, neodpověděla. "Čekám v garáži.

Převlékl se. Působil teď až midgardsky podřadně. Úzké džíny mu vážně nepomáhaly a to modré sako bylo možná až moc výstřední. Přesto si řekl, že když takhle bude oblečení, odměnou mu bude pořádné jídlo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veru | 6. prosince 2013 v 14:53 | Reagovat

Vanessa po ránu zblblá práškama a nadrženej Loki :D :3 Tomu říkám mikulášská nadílka! :)

2 Vendy | 30. prosince 2013 v 14:12 | Reagovat

Tomuhle říkám, že se konečně někdo nebojí npsat o Lokim třeba i trošku pravdu :3 ta povídka s emi hoooodně líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama