4. Little bitch

5. prosince 2013 v 21:37 | Wolf |  Little bitch
Protože i Vanessa má srdce...
Wolf

4. Minulost stručně
Někdo zaklepal. Loki se zašklebil, nechtěl s tou ženou mluvit. Vanessa byla podivná, ale zároveň tolik nevědomá. Toužil jí říct, že to také neměl snadné, ale zároveň měl ten blok, kdy se nerad svěřoval se svými problémy. Ne, ona byla hračka.
Zaváhal, než si sundal košili a otevřel Vanesse jen tak v riflích lehce stáhnutých tak, aby jí co nejvíce vzrušil. Nepodařilo se. Vanessa mu hleděla přímo do očí.
"Tady máš večeři a já se omlouvám," řekla a podala mu talíř s obloženými houskami a hrneček s bylinkovým čajem, který našla zašantročený ve spíži. Překvapeně si vzal svou večeři a posadil se s ní ke stolu, který v pokoji byl. Vanessa zůstala stát nesměle ve dveřích prohlížejíc si jeho záda pokryté jizvami.
"Za co se omlouváš?" zeptal se jí, ještě než se zakousl do housky. Jestli něco uměla, tak to byly právě housky. Potravin tam bylo přiměřeně a chutě byly krásně vyvážené.
"Za to, co jsem řekla. Vím, že jsi to neměl jednoduché a…"
"Jak víš, že jsem to neměl jednoduché? Byl jsem princ a bůh. Na rozdíl od tebe jsem vyrůstal v paláci, měl jsem jídla kolik jsem si zamanul a vše, co jsem chtěl, jsem během pár chvil získal. Ty jsi byla zřejmě se svojí matkou, která si přivydělávala svým vlastním tělem, v nějakém podřadném bytu a mohla si sníst jen to, co jsi si ukořistila na ulici," zašklebil se naštvaně, ale hned na to opět hladově zakousl do housky.
"Vlastně to byl otec, průměrný byt, macecha děvka, jídla, kolik mi otec přidělil a každý večer…" zarazila se a viditelně se otřásla. "Nestojíš mi ani za pohled, Loki. Pokud si myslíš, že to ty jsi trpěl, když jsi neměl uznání otce a přišel jsi o trůn, jsi naivnější, než jsem si myslela."

Dříve, než mohl reagovat, byla už ve svém pokoji a propadla v tlumený pláč. Vzpomínky se jí v hlavě vířily jako mraky před bouří. Později usnula.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama