3. Little bitch

4. prosince 2013 v 20:06 | Wolf |  Little bitch
Zatím stěhování neproběhne... Umění stále rozepsané a tudíž tady máte novou kapitolu a senzační gif s mým dárkem...

3. Dětství
"Ruším?" ozval se Loki, když nalezl Vanessu ležící na posteli s anglickým povlečením a notebookem na klíně. Od prvního pohledu působila spíše jako puberťačka, než jako dospělá, trochu nepořádná žena.
"Ano," odpověděla, aniž by zvedla pohled od přístroje. Hra může začít, pomyslel si a přistoupil až k ní. Viditelně se napjala. Rty semkla do úzké linky, ale pohled se snažila nechat upřený na písmenkách na monitoru. Zaváhal, ale dotkl se jejího odhaleného hrdla. Její kůže byla hebká a přímo horká, pod jeho dotekem rozžhavila jako rozohněný uhlík a srdce začalo tlouct rychleji.
Náhle vyskočila, jakoby se popálila.
"Dost! To není vhodné… Heleď, můj přítel je teď na misi a vím, že bůh si potřebuje vrznout a já bohužel taky, ale já jsem věrná svému příteli," vyhrkla rozpačitě a zrudla ve tváři. Loki zaváhal. Opravdu si myslela, že to dělal jen kvůli sexu. Ano, byl fakt, že již dlouho neuspokojil své touhy, ale neměl v plánu se vrhnout po první, která se mu zkříží cestu. A hlavně ne po ní.
"Ovšemže, přišel jsem se optat, co bude k večeři," řekl klidným tónem. Pohlédl na své ruce a zašklebil se, jedna jeho ruka měla tiky. Neustále se cukala, jak se dotknul té horké, živé kůže. Rychle jí schoval za záda a nadzvedl obočí.
"Udělej si, co chceš. Neboj, zítra pojedeme nakoupit," řekl a snažila uklidnit roztřesený hlas. Netušil, že jí rozhodí jedním dotekem, ale očividně byla viditelně nadržená.
"Měla by jsi mě obsloužit," podotkl.
"Neměla. Jsem jen spolubydlící a tvůj poručík, ne služka," zamračila se, ale stále se k němu neodvážila přiblížit. Byla jako šelma bojící se ohně.
"Ale já neumím s přístroji, jež jsou v kuchyni," opáčil naštvaně, protože mu docházela trpělivost a měl větší a větší hlad.
"Stejně tam moc přístrojů není a dneska si můžeš dát tak akorát housku s máslem a možná sýrem a salátem, pokud se tam nějaký najde," zašklebila se.
"To mám mít studenou večeři?" vyhrkl rozčíleně.
"Ano, upřímně poslední patnáct let nic jiného neznám," odpověděla naprosto klidně.
"Kolik ti je?"
"To se neříká, ale méně než třicet," usmála se nejistě. Stále byl ohněm a ona šelmou.
"Musela jste mít strašné dětství," podotkl tlumeným hlasem. Tak nějak si odvodil, že jí bylo kolem dvanácti, možná už desíti, kdy začala se studenými večeřemi. Už předtím to ale asi nebyl žádný med, jak uznal podle absence rodinných fotografií.

"No jo, ne každý máme to štěstí a nejsme princové," zašklebila se a odvážila se protáhnout kolem něho, aby mohla odejít do kuchyně. Věděla, že zabodla dýku a nechtěla jí bodat hlouběji. Důkazem byl fakt, že Loki nepřišel dolů, aby si dal večeři.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lady Storm | 4. prosince 2013 v 22:05 | Reagovat

Tak nech aspoň něco pro mě, když Loki nechce. :D

2 Lady Storm | 4. prosince 2013 v 22:09 | Reagovat

[1]: P.S. Ten gif je super!

3 Allassa | Web | 5. prosince 2013 v 17:00 | Reagovat

Loki bude raději trucovat, no co už... gif je vááážně moooooc mooooc hezkej, super!

4 Veru | 5. prosince 2013 v 18:08 | Reagovat

No... :-D já si stejně myslím, že dřív či později v tý posteli skončí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama