Konspirační teorie (Tony/Nick)

10. října 2013 v 17:26 | Wolf |  Jednorázové příběhy
Hola!
Povedlo se. Napsala jsem nejšílenější pár! Možná by jste dokázali vymyslet i šílenější, ale což. Když tak piště do komentů, co si přejete za páry a pak se odvážím udělat i anketu. S každým hlasem nová povídka... :)
Víte, jak těžké je najít nějaký smysluplný obrázek Nicka a Tonyho? Ti dva se k sobě naprosto nehodí, ale snad se mi povedlo je nějak našroubovat dohromady.

Ten chlap ho vytáčel. Nejraději by mu už jednu vrazil. Jenže muž s páskou přes oko působil autoritou, kterou nedokázal převýšit ani Chuck Norris. Tony měl v jeho přítomnosti pocit méněcennosti a to se mu moc často nestávalo. Nenáviděl ho a zároveň ho obviňoval.
Už mnohokrát uvažoval, co z Furyho dělá toho drsňáka. Plášť to nebyl. Jen podtrhoval celou tu autoritu. Páska přes oko nebyla autoritativní, spíše děsivá a lítosti chtivá. Že byl černoch? Tony nebyl rasistický, ale připisoval barvě jeho kůže největší důvod jeho autority. K tomu ta pleš, tmavé oči… oko a ten věčný výraz nezájmu a klidu.
Nevyrovná se mu, tím si byl jistý. Nikdy nedokáže napodobit ten ledový klid. Přesto byl zvědavý. Tak moc zvědavý, zdali si k sobě někoho Fury pustil. Jestli byla například Black Widow něčím víc, než jen věrnou agentkou. Nebo Hillová. Přísná agentka měla občas v očích něco, čemu by Tony říkal touha. Možná byla jen souhra náhod, že s takovým pohledem se dívala pouze na Furyho. I když trochu pochyboval o tom, jestli má vůbec Hillová čas na nějaké hrátky v posteli. Nebo jestli neměl třeba odlišný vkus a místo v jeho posteli získal agent Coulson. Ten otrava byl snad nejbližším přítelem, kterého Fury měl.
V tu chvíli Tony pocítil bodnutí v břiše. Žárlil? Nemožné. Fury nebyl vůbec přitažlivý a vzhledem k tomu, že byl muž. Ušklíbl se na skleničku, která stále ležela převrhnutá na konferenčním stole už od pondělí. Tehdy viděl Furyho poprvé rozčíleného. Pod tmavou kůží viděl červeň. Vztekal se a rudl vzteky, když zjišťoval, že ani jeden z Avengerů neplní své povinnosti. Každý měl od útoku na Manhattanu vlastní práci. Nikoho nezajímali staré nevyřešené případy a nikdo neprocházel složky, které jim Fury vždy posílal.
Ani Tony ne.
Při všech těch schůzkách celou dobu pozoroval Furyho a uvažoval. Nad zbytečnostmi i nad důležitými věcmi, jako byla například jeho orientace. Byla pravda, že svedl více žen, než Natasha zabila lidí - což bylo vzhledem k její minulosti opravdu vysoké číslo. Jenže. To slovo Tony nenáviděl. Mnohokrát se přichytával, jak uvažoval o tělech jiných mužů. Často mu na mysl padal právě Fury nebo Rogers. Kapitán Amerika měl obdivuhodné tělo a kdykoliv byl poblíž, Tony měl potíž dívat se mu do očí. Čímž vytáčel jak Rogerse, tak Furyho.
Drby se šířily rychle. Asi ne o týden později zjistil, že je oficiálně gay a právě proto už po svém boku neměl Pepper. Ve skutečnosti to bylo důvodem jeho ignorace. Pepper už nebavilo být přehlížená a nějaký podnikatel z konkurenční firmy projevil opravdu velký zájem. A tak zůstal na ocet a stal se gayem. Což byla jenom konspirační teorie. Ve skutečnosti si Tony užíval více než předtím. Do postele tahal každou, která se mu podvolila a ráno se probouzel zbaven touhy po mužích.

"Starku," ozval se přísný hlas ode dveří. Tony vzhlédl a zahleděl se do toho tmavého oka, které se na něho upíralo s nepopsatelným vztekem. Nechápal to. Co udělal špatně?
"Ano," udržel svůj hlas na uzdě, postavil se a posbíral své desky, které si tu rozházel. Byla to jen zástěra toho, aby si příchozí mysleli, že pracoval a nepřemýšlel. Když bylo dlouho ticho, vzhlédl. Nick Fury stál ve dveřích a pozoroval ho. Tony se zamračil. "Co je?"
"Usínal jste," podotkl, jakoby se nic nedělo a vešel do místnosti. Tony cítil bolest v podbřišku. Připadal si jako puberťačka, která se tajně dívá na nejhezčího kluka ve městě. Bylo trochu podivné podotknout, že Fury vůbec nebyl nejhezčí, nýbrž nejstarší a s největší autoritou. Sebral poslední desky a rychle se pokusil opustit místnost dříve, než začne uvažovat nad věcmi, za které by se později pokusil opít do němoty. Pozdě. Fury ho zachytil za zápěstí. Tony upustil desky a papíry z nich byly různě po podlaze. Tony cítil, jak mu vyschlo hrdlo a i přesto se otočil.
"Děje se něco?" procedil skrz zaťaté zuby.
"Tohle musí přestat," zavrčel mu Fury do obličeje.
"Co?" zeptal se nechápavě Tony, protože si byl jistý, že do séra, které Furymu podávali, určitě nedali i schopnost čtení myšlenek.
"Vaše pohledy, vaše úvahy. Je to nadmíru nevhodné a lidi ve vás přestávají vidět Iron Mana, ze kterého by měli mít respekt," vysvětlil Fury a konečně pustil jeho zápěstí. "Rogers je zasnoubený muž a vy jste největší děvkař, kterého jsem viděl."
Tony už chtěl něco říct. On si myslel… Rogers a on? Překvapeně zamrkal a hned na to se ušklíbl. Skvělé.

"Jak si přejete," uklonil se a opustil místnost bez svých papírů. "Kéž bys věděl…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maya | 10. října 2013 v 20:01 | Reagovat

FUJ FUJ FUJ! :DDD Ja te nesnasim :DDD

2 Wolf | 10. října 2013 v 20:05 | Reagovat

[1]: Čím to je... :D :D Úplně se krmím z tvé nenávisti! :D To víš, originalita se cení a doufám, že přinese nové čtenáře. :D

3 Misao Deino | 10. října 2013 v 20:25 | Reagovat

Hehehehehe. Co třeba Loki/Nataša? Nebo Coulson/Nataša.

4 Misao Deino | 10. října 2013 v 20:26 | Reagovat

Nebo pokud jsi dost šílená Fury/Thor

5 Maggi | 10. října 2013 v 20:28 | Reagovat

Uffff.. tak to je síla :D takovejhle pár.. ani ve snu! :D jinak Clint/Natasha, ne bo Clint/a prčostě kdokoliv, jenom ne Nick, Steve a Hulkie :D

6 Tamten Loki | Web | 10. října 2013 v 22:57 | Reagovat

A to jim to na tom obrázku tak sluší a ty to takhle přehraješ... :-D

7 Armetis | Web | 1. dubna 2014 v 21:42 | Reagovat

Keby si chcela najsialenejsiu jednorazovku tak sku pár Loki/Fury a nepitaj sa ako ma to napadlo

8 Electra | Web | 19. dubna 2014 v 11:45 | Reagovat

Velmi zaujímavé. Čo tak Pepper/Nick, Natasha/ Ódin, alebo Loki/ Tom. Všetko sú to totálne švihnuté pári, na ktoré neviem nič vymyslieť. Ak sa ti podarí aspoň na jeden si dobrá. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama