'Obyčejná'

21. září 2013 v 23:17 | Wolf |  Jednorázové příběhy
Hola,
Přináším vám svou první jednorázovku a celkově první příběh z Avengers, který jsem sepsala. Vystupuje v něm pouze Iron Man, neboli milovaný sarkasmem překypující Tony Stark. Každý víme, co je Tony zač... Tak jsem se pokusila trochu pokazit jeho vztah s Pepper a šoupla jsem tam někoho naprosto jiného. Takovou mojí Marry Sue.
WARNING +17 (sexuální scéna)
Genius. Billionaire. Playboy. Philanthropist.

Anthony Stark si nemohl nevšimnout, že ta okouzlující brunetka se sexy tělem a velkými nadýchanými rty na něj už pár chvil hledí. Viděl už mnoho žen, s mnoha ženami spal a mnohé ženy svedl. Jenže tahle se od všech odlišovala. Ve svých temně modrých šatech bez ramínek s přilehlou sukní se jí rýsovala plná ňadra. Ne, že by neviděl ženy s většími ňadry. Měla úzkou postavu a krásně dlouhé nohy. Světlejší hnědé vlasy měla ve vysokém culíku a Tony na chvilku zatoužil do nich zabořit ruce, aby zjistil, zdali jsou tak jemné, jak se na pohled zdají. Všiml si dokonce i drobností, jakože má mírně špičaté uši, světlejší obočí, husté řasy a oči, ve kterých se žíhala hnědá a zelená. Byl z toho vedle. V životě si na ženách nevšímal detailů, tedy až na svou asistentku Pepper, které se rozhodl být věrný, jenže to bylo těžké, když před sebou měl někoho takového.
Náhle se v hlavě okřikl, když se mu nohy vydaly směrem k okouzlující brunetce. Ženy tě oslovují první, Starku. Nejsi přece ubožák. Přileze sama. Využil toho, že stála kousek od baru a objednal si další whisky s ledem. Věděl, že nějak musí uklidnit sám sebe a hlavně menšího Starka. Proklínal, že dneska si vzal upnuté kalhoty od smokingu od klasických volných.
"Pane Starku," oslovila ho ona brunetka. Její hlas. Byl jako med. A hlavně když vypadával z těch smyslných rtů přetřených zřejmě jahodovým leskem na rty. Nevědomky nasál i její vůni a cítil, že má co dělat, aby si zachoval svůj neúčastněný výraz. Tohle byla snad nějaká bohyně. Že by zkouška věrnosti od Thora z Asgardu?
"Slečno?" zeptal se nejistým hlasem a všiml si, že se mu chvějí ruce. Tahle ženská ho teda pořádně dostala. Rychle do sebe kopl whisky a utěšil sám sebe hořkou tekutinou, která rozlévala teplo po jeho těle. Kéž by ho zahřála tahle žena.
"Jsem Scarlett, Scarlett Kills," usmála se na něj a on se zachytil baru. Připadal si jako nějaký nemožný puberťák. Nechal se ohromit ženou s dokonalým jménem Scarlett a jemně děsivým příjmením Kills.
"Jste zadaná, Scarlett?" Sám nevěděl, jak mu tahle otázka vypadla z úst. Obyčejně se nebál pokládat takové otázky a vlastně pokládal i sprostější. Reportérkám, asistentkám jeho obchodníků, ženám na ulici, ženám v baru, ženám na stejně nudných plesech, jako byl tento. Jenže u ní si nebyl ničím jistý. Vlastně jedním si jistý byl. Chtěl, aby se zítra ráno probudil vedle jejího nahého těla.
"Pro vás budu, jaká chcete," naklonila se k jeho uchu a on přičichl k jejímu krku. Voněla po jahodách. Tak krásně sladce, ale ta vůně se mísila s pachem kovu. Jakoby zbraně a střelného prachu. Byl ale příliš omámený, aby nad tím jakkoliv přemýšlel.
"Co kdyby jste byla v mé posteli?" zeptal se naprosto bez obalu a ona se odtáhla. Čekal, že se začervená. Jenže ona měla tváře stále krásně pobledlé jako předtím.
"Dneska už něco mám, co takhle zítra?" optala se naprosto klidně. Tony nevěděl, co má říct. Nikdy ho žena nepožádala, aby odložili sex na jindy. A ona ho o tohle teď žádala. Vytáhla si ze stejně temně modrého psaníčka vizitku a strčila mu jí do kapsy u kalhot, při čemž nezapomněla omylem přejet po jeho citlivém místě.
"Tak zítra," špitl na odpověď a ona ho jemně políbila na tvář. Co se stalo si uvědomil, až když byla pryč. Ztratila se v davu, jakoby byla pouze přeludem. Snem, který si vysnil z nedostatku sexu. Nesnášel, když Pepper jezdila na ty stupidní pracovní cesty do Evropy. Už tam byla druhý měsíc. Párkrát se mu ozvala, ale ani její hlas nedokázal ulevit jeho abstinenci. Byl tak vzrušený, že si jí možná vymyslel.
Dneska by ti to už stačilo, Starku, jede se domů, pomyslel si a vydal se do garáže pro své auto.

Cesta do jeho domu na pláži v Miami byla kostrbatá. Rychle se vymotal z města a rovnou zajel do garáže, při čemž si poškrábal jeden z dalších vozů, když prkenně zaparkoval. Tohle se mu ještě nikdy nestalo. Byl výborný přes techniku. Uměl perfektně řídit i v obleku. Jenže byl stále roztřesený ze Scarlett. Její jméno mu znělo v hlavě jako jedna z těch chytlavých písniček z rádia. Vystoupil a doklopýtal ke stolku s počítačem.
"Jarvisi, zjisti mi vše o Scarlett Kills," řekl trochu roztřeseným hlasem a zastyděl se, jak vyslovil to dokonalé jméno. Jarvis, jeho neviditelný sluha a pomocník, chvilku mlčel, až si Tony pomyslel, že ho snad i špatně zapnul. Ale pak se ozval jeho elektronický hlas.
"Scarlett Kills, dvacet dva let, právě vystudovala předčasně Oxford. Bydlí v Miami, v bytě s číslem dvacet. Má práci v jedné z laboratoří neznámého vlastníka. Je svobodná. Její matka se právě zotavuje z autonehody v New Yorku a její otec zahynul při té bitvě s Chitory před třemi lety. Od té doby má i zbrojní pas. Setkala se se Stevem Rogersem, Bruceem Bannerem, Clintem Bartonem. Jejími koníčky je fotografování, tvůrčí psaní a čtení. V patnácti vydala fantasy knihu s názvem 'Svůdná pravda'. Přejete si vědět, co si naposledy kupovala?"
"To stačí, Jarvisi, díky," zamumlal. Takže zřejmě dělala pro S.H.I.E.L.D. To mu mohlo dojít rovnou, když jí viděl. To dokonalé stvoření dělalo pro toho mizerného jednookého parchanta Furyho. "Nějakou její fotografii?"
Jarvis byl oddaný sluha. Našel mu téměř všechny, co fotila ona, i na kterých byla ona. Tony si je prohlížel až do rána, kdy únavou usnul. Probral se a podíval se na modrou obrazovku, na které byla fotografie Scarlett. Byla zřejmě z výtahu. Měla na sobě černé šaty a přes to přehozenou šedou, trochu větší mikinu. V ruce držela kytici slunečnic a na tváři měla nejistý výraz. Přes to jí Tony považoval za to nejnádhernější stvoření. Které dnes přijde na večer.
Rychle vyskočil a vydal se ze své dílny do jídelny. Všude byl bordel. Rozházené oblečení, součástky a elektrické dráty. Takhle si jí sem nemůže pozvat. Začal uklízet. Když právě uklízel černé boxerky, které si ve spěchu sundal, když tu měl jednu reportérku z anglického magazínu, zarazil se. Co to do něj vjelo? To stvoření mohlo být jakkoliv úchvatné, ale on se kvůli ní nebude přece měnit. Ani kvůli Pepper neuklízel. Dokud mu tedy nevyhrožovala, že bude spát na gauči v obýváku.
"Pane, chybí vám motivace?" ozval se Jarvis a na obrazovce v jídelně se objevila jedna z fotografií Scarlett. Ztuhl a vrátil se zpět k uklízení...

Večer bylo vše připravené. Připravil romantickou večeři pro dva, při čemž mu Jarvis oznámil další fakt o té krásce. Byla vegetariánka. Tudíž musel vymyslet něco vegetariánské, co by jí chutnalo. Vymyslel rizoto se zeleninou a sójou. To těsně před osmou hodinou elegantně nandal na hranatý talíř, jídelní stůl ozdobil kyticí slunečnic, které se ukázali jako Scarlettiny oblíbené. Vlastně to celé zařídil Jarvis. Poslal pro květináře, pro jídlo, i pro svíčky a jiné ozdoby. Svíčky zapálil a celou místností se rozvoněla jahoda.
"Pane, právě přichází," ozval se Jarvis. Tony zpanikařil. Měl všechno? Nezapomněl ustlat postel a uklidit v koupelně? Vyděšeně se rozhlížel a pak si povzdechl. Hlupák. Choval se jako nějaký puberťák. A to ani nevěděl, zdali jí před večeří nevykopne, zdali vážně dělá pro S.H.I.E.L.D. Uklidnil se touhle myšlenkou a naposledy si před zrcadlem prohrábl své černé vlasy.
"Pusť jí dál," oznámil mu Tony už klidně a snažil se rozdýchat fakt, že tu dokonalou ženu znovu uvidí. Sám nevěděl, zdali je to láska. Ne, to nebyla láska. To byla nadrženost a abstinence sexu. Chtěl, aby to bylo dokonalé, protože tenhle podvod Pepper bude jen jednorázovka a bude muset dělat, že se nic nestalo. Chtěl, aby to vynahradilo další měsíc, který bude ještě Pepper v Evropě.
"Dobrý večer," ozval se hlas ode dveří a on zjistil, že na sebe celou tu dobu tupě zíral do zrcadla. Jakoby v něm hledal ještě toho chlapa, který Pepper slíbil, že bude věrný. Otočil se a všechny pochyby zmizely. Scarlett vypadala stále stejně úchvatně. Oblečená byla v černých třpytivých šatech s opravdu hlubokým dekoltem a přilehlé sukni sotva po půlku stehen. Vlasy měla volně rozpuštěné, takže jí sahaly až do půli zad a vypadaly jakoby jemně rozčepýřené. Dokonalou tvář měla zvýrazněné sytě červenou rtěnkou, která mu jistě zanechá otisky na tváři, až ho bude líbat.
"Dobrý. Máte hlad? Připravil jsem večeři," ukázal směrem do jídelny. Překvapeně zamrkala, ale pak zavrtěla hlavou.
"Promiňte, jsem…" než to stihla doříct, ozval se.
"Vegetariánka. Vím, připravil jsem zeleninové rizoto se sójou a jako dezert váš oblíbený zákusek egyptskou tiramisu z těch nejkvalitnějších surovin," oznámil jí hrdý sám na sebe, když si všiml, jak se její tvář stáhla do ještě překvapenějšího výrazu.
"Tak dobrá," usmála se.

Přesunuli se do jídelny, kde si v tichosti snědly své porce. Jak si Tony všiml, neskrývala svůj apetit. Snědla jídlo mnohem rychleji než on a ještě ho požádala o další porci. Sám se příliš nenajedl pouze ze zeleniny a rýže. Jakmile dojedl, odskočil si do kuchyně pro dva ozdobené talíře s tiramisou. Tento dezert neměl příliš v oblibě. Měl raději něco s alkoholem, jako rumové sušenky, nebo úly s hodně vaječným koňakem. Přesto by udělal všechno pro noc s touhle kráskou.
"Proč tohle děláte?" zeptala se, když před ní postavil elegantně vyhlížející dezert. Tony zkrabatil obočí a posadil se zpět na své místo.
"Protože… jsem momentálně asi dva měsíce bez sexu a chci, aby to bylo perfektní," odpověděl popravdě a ona se usmála.
"To není pravý důvod. Víte o mě snad všechno. Víte, že jsem vegetariánka, že mám ráda místo klasických růží spíše slunečnice, že mi voní jahody a že můj nejoblíbenější zákusek je tiramisa, která je mimochodem nejlepší, kterou jsem kdy ochutnala," řekla mu.
"Možná je v tom něco víc," přiznal váhavě. Scarlett se k němu přiblížila a on nasucho polkl. Nemohl na ní vyklopit, že je to nejkrásnější, co kdy viděl. Že by jí rád laskal každou noc a rád by se vedle ní probouzel. A to všechno mu došlo, až když s ní seděl u večeře a pozoroval, jak nezakrytě rychle a hladově jí.
"No tak, Tony, bude to jen mezi námi. Vím, že máš už přítelkyni," řekla mu s neskrývanou zvědavostí v těch podivně zelených očích. Tony překvapeně zamrkal, ale pak si povzdechl.
"Jsi to nejkrásnější stvoření, co jsem kdy viděl," oznámil jí prostě a snažil se v tom zakrýt veškerý cit. Jenže to nešlo, v její přítomnosti byl jiný člověk. Znejistěla. Bylo to poprvé, co jí viděl nejistou. Vypadala roztomile a tak nějak více žensky. Už to nevydržel. Nemohl se dál na ní koukat, aniž by cítil její hřejivou pokožku. Aniž by prohrábl ty její jemné vlasy. Přišel k ní a políbil jí. Vášnivě, chtivě, skoro až majetnicky. Scarlett nic nenamítala. Polibek mu opětovala.
"Co se přesunout do ložnice, krásko?" špitl nejistě a jí se po tváři rozlil ten nejroztomilejší úsměv, který kdy viděl. Popadl jí do náruče, aniž by čekal její odpověď a odnesl jí až nahoru do svého pokoje, kde se v tu chvíli rozsvítily elektronické svíčky a vytvořily tak romantické prostředí. Políbil jí, při čemž jí pomalu položil na postel. Sám nevěděl jak, ale podařilo se jí rozepnout mu košili a teď ho svými hřejivými dlaněmi hladila po hrudi, při čemž se nebála zajet i o něco níže. Zachvěl se, když cítil její prsty, jak se pokoušejí rozepnout kalhoty. Přesto nepřestával s líbáním. Nejdříve se věnoval jejím rtům, ale pak jí začal líbat na krku a postupoval níž, až k dekoltu. Ani si nevšímal, že se jí povedlo stáhnout mu kalhoty a trenýrky od Armaniho, dokud necítil, jak svými hbitými prsty obemknula jeho penis. Slastně vzdychl nad její prácí. Přestal jí líbat a sténal. Užíval si jejích dotyků, které věnovala jeho místečku. Byl nadmíru vzrušený, ale rozhodně nehodlal dojít vyvrcholení takhle na začátku. I když k tomu neměl daleko. Odstrčil její ruce a aniž by se staral o to, že zničí krásné a viditelně drahé šaty, nemotorně roztrhl látku u její dekoltu až po okraj sukně. Slyšel její tichý melodický smích, ale rozhodl se jí taky chvilku laskat.
Když na sobě měla již pouze cáry večerních šatů, viděl, že měla elegantní krajkovou podprsenku a k ní pasující malé kalhotky. Rozhodl se, že jí obě části oděvů sundá pouze pusou. A když se k tomu zpětně vrátí, sám sebe pochválí. Nejdříve jí svou pusou způsoboval slast, na kterou mu bylo odezvou její vzdychání a šeptání jeho jméno. Líbal jí všude, kam jen dosáhl. Nakonec se zastavil u krajkových kalhotách a jazykem vjel pod ně. Scarlett zasténala jeho jméno a on slyšel trhání látky, jak své prsty zaryla do povlečení. Spokojeně se usmál a zuby sevřel okraj kalhotek. Rychle jí je stáhl a prohlédl si její nahou spodní část. Byla krásná. Na chvíli se vrátil zpět nahoru. Rty kroužil kolem její podprsenky a pak se mu podařilo to samé, jako u jejích kalhotek. Zajel jazykem po okraj a podráždil jí tak jednu bradavku, z čehož chytla další záchvat slastného sténání.
"Tony, no tak, nemuč mě," zaškemrala mezi sténáním a on se spokojeně usmál. Když se pokusil rukama opět obemknout jeho penis, popadl jí za obě zápěstí a ruce jí dal za hlavu.
"Scarlett, neřekla jsi mi, že jsi tak zlobivá," usmál se na ní a ona k němu upírala ty zelené oči plné vzrušení a radostných jiskřiček. Pobavilo jí to, i když hned na to cítila jeho zuby, jak se jí zaryly do kůže těsně pod bradavkou. Vykřikla bolestí. Tony ucítil na rtech nasládlou, měděnou tekutinu. Olízl jí krvavý kousanec a podíval se jí do očí. Viděl v nich slzy bolesti. Neuvědomil si, jak je křehká. Její kůže byla tak tenká a bylo snadné proniknout zuby až do masa. Přesto mu to způsobilo ještě větší vzrušení. Pustil její ruce a otřel jí slzy.
"To jsem…" než stihl něco říct, křehounká žena ho povalila na postel a obkročmo mu zabránila vstát. V očích se jí objevily i přes slzy další jiskřičky.
"Tohle si neměl, Tony," zašeptala mu do ucha a svými plnými rty začala přejíždět po jeho krku. Pak se přesunula níže. A přesně na místě, kde se zakousl on, se zakousla i ona. Její zuby byly překvapivě ostré jako jehličky. Snadno projely jeho svaly, kůží až do masa. Překvapeně sebou trhl, ale to dělat neměl. Způsobil si tím mnohonásobnou bolest, protože Scarlett byla zakouslá a nehodlala pustit. Slízala všechnu jeho krev a pokračovala níže, až k jeho penisu. Čekal, že se vrátí do hry s rukama, ale ona jeho penis obemkla rty a nefalšovaně ho začala kouřit. Nestydatě držela jeho penis v těch, jak se ze začátku zdálo, malých rtech a zuby sjížděla nahoru a dolů. Ani si to neuvědomil, ale rukama jí pomáhal. V určitém tempu zvedal pánev, aby jí vyšel vstříc. Cítil, jak mu v penisu škube, ale tohle taky nechtěl. Tady měla navrch ona a i když mu to způsobovalo neskutečnou slast, za vlasy jí vytáhl nahoru. Ani si nevšímal její hebkosti. Musel jí ukázat, že on je tu ve vedoucí pozici. Surově si jí zaklínil pod sebe a rukama jí přejel po kousanci. Měl prsty od krve. Místo toho, aby jí políbil, jí prsty přiložil k ústům a ona, aniž by jí musel pobídnout, je olízala. Svou vlastní krev. Ale pak se zakousla. Zakousla se do jeho prstu a on je rychle vytáhl z jejích úst. Zavrčel.
"Tohle si zase neměla dělat ty," zašklebil se na ní a sjel níž až k jejímu intimními místečku. Pak mu došlo, že tu má ještě jiný prostředek, kterým by jí zaručeně umučil. Pustil jí a rychle v nočním stolku našel chladivý gel. Nanesl si ho na prsty a než se stačila Scarlett vzpamatovat, zajel čtyřmi prsty přímo do ní. Vyjekla bolestí a zároveň slastí. Chladivé prsty jí dráždily v tom samém tempu, jako předtím ona jeho. Rázně si to užíval. A ona taky, i přes prvotní bolest, nebyla proti. Slastně opakovala jeho jméno a chtěla, aby do ní už konečně vnikl. Jenže on se jí chtěl pomstít. Krvavý kousanec na jeho hrudi zajisté Pepper nepřehlédne a on si mohl alespoň vychutnat fakt, že to Scarlett rázně oplatil. Pak mu došlo, že už to začíná být nuda a zaměstnal svá ústa. Vytáhl z ní své prsty a rty laskal vnější stranu stehna. Výš a výš, až dorazil k jejímu nejintimnějšímu místečku, kde ještě před chvílí měl své prsty. Pepper ho nikdy nedovolila, aby zašel takhle daleko. Byla příliš úzkoprsá. Ale Scarlett po tom toužila, její křehká postava klamala. Chtěla mít v posteli někoho silného, kdo se nebojí nového a nepoznaného. Vjel do ní jazykem a zároveň ochutnal ten pitomý gel. Nad tím nepřemýšlel. Ignoroval tu pachuť a pak skousl. Tentokrát ne do krve, jen jemně, aby jí ukázal, že on je tu vůdce. Vykřikla a stále ho prosila, aby to už zakončil.
"Tony, prosím," škemrala skoro až žalostně.
"Že bych se nad tebe slitoval?" zeptal se sám sebe, když zvedl hlavu k jejímu obličeji, který byl stažený slastí a bolestí zároveň. Věděl, že brzy také bude. Sám už měl namále a jeho penis se neustále ozýval. Skoro se až bál, že si bude muset začít pomáhat rukama sám na sobě. Teď si uvědomil, že už brzy bude unavený. Upřel na ní zamyšlený pohled a pak se usmál. Posadil se na postel a ji si posadil na klín. Lehce jí nadzvedl a ona mu pomohla správně nasměrovat jeho nádobíčko. A pak do ní vnikl. Rychle, nelítostně. Vykřikla slastí a začala ho líbat na rty. Svým jazykem dráždila ten jeho a prsty přejížděla po jeho jizvě po reaktoru, který již neměl v hrudi. Vyhodil ho kvůli Pepper, ona to nesnášela. Ale on to miloval. Miloval ten reaktor, který ho dělal jedinečným. A kvůli ní se ho naivně vzdal. Naivně, protože až dnes si uvědomil, že to, co k ní cítil, byla jen jakási naivnost. Náklonnost, které nerozuměl. Ale Scarlett…
Scarlett byla jeho láska. Ve všech ohledech. Ve vzhledu, ve svém apetitu, ve svém mučení ho v posteli. Byla prostě dokonalá. Byla něčím zakázaným a teď věděl, že by kvůli ní opustil Pepper. Že by se mohla stát jeho ženou. Mohla by mu dát děti. Byly by nádherné po ní a chytré po něm. Ona byla něco nepopsatelného, ale on ji pociťoval jako svůj reaktor. Miloval jí. Byla něčím zajímavým, nepopsaným. Snad i jeho vlastní představou.
I přes jeho zamyšlení se dokázala obsloužit sama. V tom samém tempu se nadzvedala a opět klesala, aby si co nejvíce vychutnala jeho přítomnosti v ní. A pak se to stalo. Oba naráz. Explodovali. Scarlett se prohnula v pase jako Bartonův luk a vzrušením vykřikla Tonyho jméno. Sám Tony pocítil něco nepoznaného. Tahle exploze byla jiná. Byla jako ohňostroj. Vykřikl a svalil se postel vedle unavené Scarlett. Ta zrychleně dýchala. Její krásné tělo bylo potřísněno jeho spermatem, kterým jí ještě stihl umazat, potem i krví. Byla ušpiněná a přesto se usmívala. Položil jí ruce na místo, kde měla srdce. Bilo jí jako splašené, až se lekl, že jí snad vyskočí z hrudi. Také si všiml, že jí doteď nesundal podprsenku a ještě stále na ní visely cáry večerních šatů, které tak neomaleně roztrhal. Přesto byla zjevením, které mu připadalo až nadlidsky nádherným. A poté se to odvážil říct. To, co řekl jen jedné ženě a zřejmě to ani nemyslel tak vážně. Ale k ní ano.
"Miluji tě," vydechl a Scarlett ztuhla. Hned na to se zasmála.
"To říkáš teď," smála se mu. Tonymu se to nelíbilo. Chtěl, aby věděla, že jí vážně miluje. Že by pro ní snesl modré z nebe. Že by se pro ní vzdal Iron Mana. Toho posledního, kterého měl schovaného ve Stark Toweru.
"Já říkám spousta věcí," zašeptal a olízl jí kousanec, pot i své vlastní sperma, "ale tohle myslím naprosto vážně, Scarlett. Miluji tě."
"O takových věcích se nevtipkuje, Tony," zašeptala mu do úst, než jí opět políbil. Tenhle polibek byl jiný. Byl něžný, odevzdaný. Scarlett to vycítila.
"Půjdu do sprchy," špitla, když se odtáhla.
"Půjdu s tebou," oznámil jí a posadil se.
"Ty si odpočiň," usmála se na něho mile, ale v jejích očích viděl strach. Strach z toho, co řekl.
"Ale vrátíš se," naléhal.
"Vrátím," kývla.
"Slibuješ?" ujistil se, protože jí nevěřil.
"Slibuji. Nemáš tu náhodou nějakou košili na spaní?" zeptala se ho.
"Všechno oblečení je vedle, můžeš si tam najít i věci na zítřejší ráno, ale proč se chceš obléknout? To se mnou nechceš spát tak, jak tě bůh stvořil?" usmál se na ní pobaveně, ale když se zmínil o bohovi, jemně se zachvěl. Vzpomněl si na poznámku na tom stupidním plese. Že mu ji snad poslal sám Thor. Toho přimělo k další otázce, která zněla zcela vážně. "Pracuješ pro S.H.I.E.L.D.?"
"Ano, ale jen v laboratoři. Dělám to spíše pro lidstvo, než pro Furyho," přiznala se a vzala si své kalhotky. Než se jí stačil zeptat na něco dalšího, zmizela v šatně vedle a později slyšel proud z koupelny. Unaveně usnul.

Probudil se až odpoledne. Vzpomínky na včerejší večer byly jasné, protože ten večer nepozřel žádný alkohol. Scarlett. Anděl. Zahmatal vedle sebe, ale nikdo tam nebyl. Nespokojeně se nadzvedl v loktech a rozhlédl se. Zřejmě se ani nevrátila, jak usoudil podle útržků z jejích večerních šatů. Ale alespoň nebyla vymyšlená, což také dokazoval už zacelený kousanec. Rychle se zvedl, oblékl - kdyby dole byla nečekaná návštěva - a seběhl dolů do obýváku. Nikde nebyla.
"Jarvisi, kde je Scarlett?" zeptal se Tony nejistě.
"Odešla přesně ve tři ráno a dvacet pět minut, pane. Zanechala vám vzkaz u baru, vzala si šaty Pepper." Tony nejistě přešel k baru, kde opravdu stál vzkaz od toho krásného stvoření.
Tony,
Včera z tebe zřejmě mluvil zážitek z oné noci, ale věřím, že stále miluješ slečnu Pottsovou. Už se, doufám, nikdy neuvidíme, ale věř, že na tebe určitě nezapomenu. Byl jsi milý a ohleduplný. Byla chyba, že jsem se s tebou vyspala.
Scarlett Kills

Tony Stark vystřízlivěl. Uvědomil si vše, na co včera myslel a pohrdavě se nad tím zašklebil. Co ho to napadlo? Opustit Pepper kvůli nějaké krasotince, co pracuje pro Furyho? Bylo to nanejvýš naivní. Rychle si nalil skleničku z první flašky, která mu padla do ruky a hned jí do sebe kopl. Roztrhal vzkaz na drobné kousíčky a vydal se na terasu, kde vyhodil vzkaz do vzduchu a pozoroval, jak se papírové kousíčky pomalu vznáší dolů do moře. Představil si své srdce, které právě teď také roztrhal a hodil do moře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maya | Web | 29. září 2013 v 15:52 | Reagovat

Proč tu povídku čtu pořád dokola, culím se u toho jako idiot a představuju si za tu Scarlett, Scarlett Johansson? :D Bože, z celýho Avengers fandomu brzo zešílím. :D

2 Retasha | 10. července 2014 v 20:12 | Reagovat

Taky jsem si predstavovala Scarlett Johanssonovou :D[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama