8. Unknown

25. září 2013 v 1:15 | Wolf |  Unknown
Halo,
Další kapitolka...
WARNING +17 (znásilnění)
clint barton | via Tumblr

Whisky dokázala své. Clint v autě usnul, i když stále byl tak lehce při smyslech, že kdyby se dostali do nebezpečí, hned by mohl vytáhnout luk. Přesto se nechal pohltit snem, který ho ovládl.
Sen se odehrával ve skladišti, v tom samém skladišti, kde byl před pár hodinami a kde našli tu krev. Byl v tom zadním koutě a viděl dvě ležící ženy. Jednu z nich poznal. Darcy. Ležela, ale na rozdíl od druhé, dýchala. Náhle se pohnula. Ihned se k ní sklonil a dotknul se její tváře. Celá hořela. Otevřela oči a vykřikla. Došlo mu, že není zrovna nejlepší probudit se vedle mrtvoly. Odtáhla se a přitiskla se k jeho nohám. Překvapeně zamrkal.
"Prosím, pomoz," zašeptala se slzami v očích. "Prosím."
"Já chtěl bych, ale už jsi mrtvá," řekl a přesvědčoval sám sebe.
"Mrtvá?" špitla a rozplakala se naplno. Se svázanými končetinami se odtáhla úplně do kouta a plakala. Sám nevěděl, proč ho tolik bolí. Ucítil něco vlhkého na tváři a překvapeně si setřel slzu. Plakal, protože ona plakala.
"Piješ kvůli Darcy?" ozval se mu v hlavě škádlivý hlas Natashy.
"Ale jo, ty ses nám zamiloval," nahradil ho hned na to hlas kapitána. Zamiloval se? Ne, už odmalička byl přesvědčen, že něco jako láska existuje jen v pohádkách. A on nebyl v pohádce, byl v realitě. Ve skutečném světě, kde láska neměla, co dělat. Existovala jen náklonnost a přitažlivost.
"Já přijdu," slyšel svůj hlas. Přestal ovládat své nohy a ruce. S překvapením zjistil, že drží Darcy za ruku a povzbuzuje jí.
Rychle se probudil a rozhlédl.
"Našli jsme to," řekla Natasha a pokusila se na Clinta usmát.

Druhý den přišel ten starší únosce. Darcy trpěla více a více. Pokud byl mladší únosce hrubý, straší byl krutý. Každé přiražení jí způsobovalo nesnesitelnou bolest. Snažila se bránit. Neustále se oháněla, ale on se naštval. Zřejmě někde v kapse měl kapesní nožík, mezi přirážením cítila i řezné rány, které jí vytvořil na rukou a i na zádech. Činilo mu očividně radost jí způsobovat ještě větší bolest. Nedokázala uprchnout, jenom bolestně křičela a plakala. Když skončil, trvalo jí dlouho, než se oblékla. Všechno jí bolelo a starší muž jí později už jen zarýval nehty do zad i přes roztrhané tričko.
Když se oblékla, nezmohla se na nic víc. Ruce jí nesnesitelně bolely, jak je měla neustále v řetězech a rána na noze zřejmě začala mokvat. Zaslechla nahoře nějakou hádku. Podvědomě se přitiskla blíže ke stěně čekajíc bolest.
Vzpomněla si na hádky svých rodičů a vzpomněla si na to, jak utekla k Jane. Taky by teď utekla, ale ne k Jane. Nechtěla, aby se na ní takhle dívala. Pořezaná, unavená, zneužitá. Co by na ní Jane řekla? Nenáviděla by jí. Zřejmě by se k ní otočila zády. Nebojovala. Jane by určitě bojovala. Bránila by se. Jenže jí by zachránil Thor. Nestihli by se jí ani dotknout a už by tu byl hrdinný Thor. K tomuto závěru dospěla někdy před tím, než přišel ten starší. Protože Jane už byla taková, byla ženou Thorova srdce a Darcy neměla šanci.
Náhle zaslechla kroky. Přitiskla se ke stěně a zatnula zuby. Přijde další bolest. Možná už poslední. A opravdu. Zaslechla cvaknutí zásobníku. Otevřela oči a upřela pohled na toho mladšího, který v ruce svíral zbraň a mířil na ní. Sevřelo se jí hrdlo. Krev ztuhla v žilách. Zavřela oči a požádala naposledy Thora. Prosila, aby přišel. Aby jí zachránil. Nechtěla umřít. Ne teď, ne takhle. V životě nic nedokázala na rozdíl od Jane. Vždyť pro nikoho nic neznamenala a ona by chtěla umřít, až bude vědět, že na jejím pohřbu bude alespoň pět lidí. Takhle by tam byla jen Jane a pokud by se objevil Thor, ale spíše proto, aby podpořil Jane, aby se tam nezhroutila.

Proč neustále myslí na Jane? Teď by měla myslet na sebe? Na to, že má poslední minuty života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamten Loki | Web | 25. září 2013 v 22:37 | Reagovat

Když už ti tu do toho kecám... osobně moc znásilňovací scény nemusím a nevím, jestli jsi si neukousla moc velké sousto. Jednak napsat to dobře je dost těžké a nějak se popasovat potom s psychikou té holky snad ještě těžší. A koneckonců i toho jejího budoucího chlapa. Ale ta scéna s Clintem vůbec není špatná. (Jen bych vynechala to jeho brečení.) Jsem zvědavá, jak to bude dál :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama