7. Unknown

24. září 2013 v 6:22 | Wolf |  Unknown
Hi,
Je tu podivně prázdno, ale nevadí, statistiky tvrdí, že se objevujete a zase mizíte. Za čež jsem vděčná, tudíž si užijte již sedmou kapitolu.

Nejsem v tomhle vůbec dobrá. Jsem začátečník a možná až příliš to přeháním s myšlením Darcy a emocemi Clinta, ale už je vám asi zjevné, že ti dva se mají svým způsobem rádi, i když se neznají... :)
The suit & I are one. | via Tumblr


"Jane," usmál se Thor a na tváři se mu rozlil něžný výraz. Brunetka byla zmatená. Zírala na něj a snažila se vzpomenout si, kdy si šla lehnout naposledy. Tohle musel být sen. Sice krásný, ale velmi bolestný sen. Nedokázala nic udělat, ani se pohnout. Dva roky ho neviděla, nemluvila s ním a přesto k němu stále cítila to samé. Nehynoucí lásku. "Jane, odpusť mi. Měl jsem se objevit dříve."
Když ani na to nereagovala, přišel k ní blíž. Jemně si vzal její tvář do rukou a ona uvěřila. Uvěřila, že nesní. Že jí vážně před půl hodinou probudil muž oblečený jako kapitán Amerika a nastoupila do auta, kde seděl chlap s lukem a ozbrojená zrzka. Chtěla něco říct, ale nevěděla, co. Co se říká, když přítele spatříte po dvou letech. Něco v hlavě zformulovala, ale pak jí z úst stejně unikla jiná slova.
"Nezapomněl si," špitla a on zavrtěl hlavou.
"Na tebe? Nikdy bych nemohl," zašeptal a konečně jí políbil. Ty rty, na které tak dlouho čekala. Ty sladké, krásné rty, které chtěla dychtivě cítit. Kvůli kterým proplakala v Darcyině náruči moře. Darcy. Rychle se zase odtáhla a zase cítila ty dotěrné slzy. Plakala tak často. V tuhle chvíli by měla plakat radostí, jenže ono to nešlo. Chyběla tomu otravná poznámka její kamarádky. Thor překvapeně zamrkal.
"Pláčeš, protože jsem se tak dlouho neukázal? Snažil jsem se, ale…" začal vysvětlovat, ale Jane zavrtěla hlavou a otřela si slzy. Odkdy ona pláče? Jen v soukromí nebo před Darcy!
"Ne, ne, já… Darcy," vydechla a zavřela oči, aby rozehnala slzy.
"Najdeme jí, slibuji," usmál se na ní povzbudivě.

"Ale jak?" dodal Clint ve vedlejší místnosti a hned vyrazil k baru.
"Heleď fráze 'Chovej se tu jako doma,' neznamená, že mi budeš krást chlast," zamračil se Tony, když viděl, jak Clint bere další whisky.
"Možná pro tebe ne," opravil ho a pořádně se napil.
"Piješ kvůli Darcy?" zeptala se Natasha, která se rozvalila na Tonyho pohovce. Tonyho pohovce. Tudíž vlastníkem je Tony, ne Natasha, ani Clint, který by jí to určitě dovolil. Tonyho pohovka je Tonyho. Ubohý vlastník pohovky pozoroval, jak se mu rozvalují po domě, kradou mu chlast a čtou jeho dokumenty v počítači. Ale poznámka o Darcy ho opět zachmuřila. Byli tak blízko. Pohlédl na Clinta, kterému zaskočilo a začal se topit.
"Ne," vykašlal ze sebe překvapeně a pohled mu sjel na skleněný stůl, kde stále ležela fotografie Darcy. Dívka se stále spokojeně usmívala jako to bylo včera.
"Ale jo, ty ses nám zamiloval," zašklebil se Steve škádlivě a šťouchl Clinta do žeber, čímž mu přivodil další záchvat topení Tonyho whisky. Tonyho!
"Nezamiloval jsem se do holky, kterou s největší pravděpodobností najdeme mrtvou!" nedošlo mu, že zvýšit hlas není nejlepší volba, když hned ve vedlejší místnosti stojí její kamarádka. Všichni v místnosti se zachmuřeně podívali na Clinta, když se odvedle ozval pláč. Clint na sucho polkl a pak zavrtěl hlavou. "Je to nejpravděpodobnější. Kdybychom měli šanci jí najít, už bychom jí našli. Buď je teď přivázaná někde ke zdi, nebo už je mrtvá v kufru auta."
Jeho hlas zněl spíše jako by přesvědčoval sám sebe o tom, že je již mrtvá.
"A právě proto jí musíme najít, mrtvou nebo živou," zavrčel Tony naštvaně.
"Je to asi jako hledat jehlu v kupce sena," zamračil se Clint a opět si přihnul trochu whisky.
"Když hledáš jehlu v kupce sena, zapal ji," řekl Steve a všichni se na něho obrátili s nechápavým výrazem. "Víme, že Darcy je pravděpodobněji někde u pobřeží. Nějaké domy tam nejsou?"
"Samozřejmě, že jsou. Ale je jich tam spousta," zamračil se Clint nedůvěřivě.
"Tak musíme najít ten, před kterým je stopa krve, než začne pršet," řekl Steve, "Tony, ty nemáš nějaké udělátko, které by odlišovalo krev v tom tvém obleku?"
"Jarvisi?" zeptal se Tony.
"Ano, pane, je možné nastavit tuto funkci," odpověděl mu věrný sluha.
"Tudíž vyrazíme?" optal se Steve. "Pojedeme za tebou autem, aby to nebylo tak nápadné."
"Dobře," kývl Tony a vyrazil si pro oblek, "než se vrátíme, udělej si pohodlí, Jane. A žádný alkohol!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tamten Loki | Web | 24. září 2013 v 23:30 | Reagovat

...ale už je vám asi zjevné, že ti dva se mají svým způsobem rádi, i když se neznají...
- dokonalá věta shrnující vše! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama