6. Unknown

23. září 2013 v 7:02 | Wolf |  Unknown
Hola,
Už se dostávám k téhle části +17 Je to trochu odfláknuté, protože něco popisovat vážně nechci... A Darcy je samozřejmě velmi přemýšlivý člověk... :)
WARNING +17 (sexuální scéna, znásilnění)

Trvalo mu to necelou hodinu. Darcy už nedokázala usnout a tak ležela schoulená v klubíčku a vyčkávala. To, že přišel, poznala podle rozsvícení světel. Ostré světlo jí dráždilo oči, ale ona věděla, že oproti tomu, co přijde, jsou světla jako vzduch. Přišel ten mladší muž, mohlo mu být stejně jako Darcy, možná o pár let starší. Přišel k ní a slizce se usmál.
"Prosím ne," špitla tiše a tím muže rozesmála ještě více.
"Prosím ne," napodobil její kňučení. Zkrabatila obočí a on se ušklíbl. Popadl jí za ruce, řetězy zařinčely, přimáčkl jí ruce za hlavu na chladnou stěnu. A políbil jí. Tvrdě, majetnicky. Jakoby polibek nebyl zdrojem lásky, ale mučení. Svým jazykem se jí snažil proniknout do úst, ale ona odmítala. Nehty jí zajel do ruky a ona pootevřela ústa, aby vykřikla bolestí. Využil toho a dráždil jí jazykem. Cítila v očích slzy. Takhle si nepředstavovala žádný polibek. Bude to horší, cvaklo jí hlavou a ona se snažila myslet na něco jiného. Na něco hezčího. Na svého zachránce, na pana Darcyho. Na někoho odvážného.
Thor, blesklo jí hlavou. Měla pocit, že slyšela blesk. Ne, ty hlupačko, Thor zapomněl. Na ní, ale hlavně na Jane. Proč by se vůbec měl Thor starat o ní, o tu, co ho povalila taserem. I když se zdálo, že jí to odpustil a nezlobí se na ní. Jenže on miloval Jane. Zarazila svůj myšlenkový pochod. Její myšlenky se ubíraly nebezpečným směrem. Ona přece nechtěla Thora, nebo ano? Ne, vždyť Thor, i přes to, že byl svalnatý blonďák připomínající neurvalého vikinga a zároveň modela na molu, který jí neskutečně vzrušoval, byl Jane. Ona pro něj znamenala jen kamarádku Jane, nic víc. Nezavadil by o ní ani pohledem, kdyby se po letech setkali a ona stála vedle Jane. Neviditelná a ošklivá, taková vždycky byla. Ale její únosce její vzhled očividně neodpuzoval jako většinu kluků na škole, i mimo ní. Na rozdíl od Jane. I přes svou podivínskou povahu vzbuzovala u všech kluků zájem.
Cítila ruce svého únosce na své kůži. Jeho nechutně vlhké ruce, které šmátraly po jejím těle. Naneštěstí jí přes řetězy nemohl sundat tričko a tak ho roztrhal. Snažila se opět myšlenkami vrátit k tomu, jak je vedle Jane méněcenná, ale nešlo to. Realita jí škodolibě držela a nehodlala jí pustit, dokud to neskončí. Únosce se dostal k jejím riflím. Darcy se marně snažila ignorovat jeho rty. Zavřela uslzené oči a unikla.
Thor. Byla to kapitola na dlouhé hodiny, ale když se nad tím pořádně zamyslela, bylo jí jasné, že by jen v jejích nejbujařejších představách skončili spolu. Protože on miloval Jane a pak na ni možná i zapomněl. Proč jí to ty dva roky nedocházelo? Že vlastně Thora platonicky miluje? Kdo by totiž nemiloval dokonalého Thora, který své, jestli nějaké vůbec měl, mouchy, úspěšně před nimi těch pár dnů skrýval. Byl dokonalý, skoro jako pan Darcy. Onen Thor byl muž, kterého na Zemi nelze potkat.
Náhle cítila bolest. Její únosce do ní narážel, aniž by jí dal chvilku si na jeho přítomnost v ní zvyknout, jako to udělal její první, Mike. Samozřejmě, že nebyla panna. Ale zase si sex neužívala jednou měsíčně. S Jane to taky nešlo. Byla jako její máma, velmi starostlivá kamarádka. Každého, koho si našla, si zkontrolovala a řekla jí mouchy, na které Darcy byla slepá. Tohle se jí nelíbilo. Nevzrušovalo jí to, ani na to její tělo nereagovalo slastí. Bylo to pouze bolestivé a přinášející chmury.
Netušila, kdy skončil, ale jakmile se tak stalo, odhodil jí na zem jako kus hadru a ona se spěšně oblékla. Odešel, aniž by něco řekl a Darcy se rozplakala schoulená opět do klubíčka. Tričko měla roztrhnuté. Teď si vlastně ani nepřála, aby jí někdo našel. Nepřála si, aby jí někdo viděl v tak mizerném stavu, znásilněnou. Dovolila mu to. Mohla se vzpírat a i kdyby to bolelo, mohla za sebe bojovat. Jenže ona to vzdala, nechala se zneužít a její psychický stav pikal za ní. Byla tak zesláblá, noha nepříjemně pálila, kdykoliv jí špatně položila a to nemluvila o rukách v řetězech. Byla jako zvíře chycené v pasti. Jenže zvíře kolem sebe alespoň kouše. Ona neudělala nic.

Protože ona nebyla bojovnice, byla Darcy, pomocnice Jane. Nic víc nikdy nebyla a ničím víc nikdy nebude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy | 30. prosince 2013 v 11:36 | Reagovat

Silná kapitola :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama